Na hraně temnoty (2010)

Bombice. Gibson proplouva pribehem jako ledoborec a drti kazdyho od zamestnancu jadernyho ustavu pres agenty FBI az po senatora aby z nich dostal informaci o tom kdo zabil jeho dceru. Docela to pripomina Odplatu ale tady se hraje na vaznejsi strunu. Libilo se mi to moc. Mel Gibson tyhle frajery proste umi

Konec světa (1999)

Arnold si vybral vyborny tema ale narazil pri volbe rezisera. Kdo by se mel utkat se Satanem nez prave on? Bohuzel je film velice zbesile sestrihanej a obcas me z toho neustalyho problikavani bolely oci. V zaberu kdy Arnie dostane tecku basseballovou palkou a odporouci se k zemi sem napocital 8 strihu a to cely ve 2 vterinach filmu coz je hruza. Jinak se to nese v pohodovym tempu a porad se neco deje. Dalsi plus patri Gabrielu Byrneovi kterej se role knizete pekel zhostil opravdu skvostne a jeho zlovestny kukuce se mi dost libily. Samozrejme to neni zadnej megahit ale porad to beru jako velice dobry pokoukani a prihazuju hvezdu za konecny reseni Arnoldovi beznadejny situace,tohle by Stallone nikdy neudelal

Johnny English se vrací (2011)

Prvni Johnnyho dobrodruzstvi mi prislo jako stokrat vylouhovanej Mr.Bean. Ted se Atkinson konecne utrhl ze retezu a rozjizdi akci ve stylu 008. Parkrat sice zabrousi na hranu trapnyho humoru ale hnedle to vytahne povedenym vtipkem zase zpatky. Bitka s matkou agentky Scullyove (jeden zaber jako by vypadl z Return of the living dead) nebo honicka s cinskym opicakem na strechach Hong Kongu je jenom zacatek ve sledu komickych uletu jaky dokaze jenom clovek s gumackyma grimasama jakym je Rowan Atkinson

Vládci vesmíru (1987)

Dalsi pecka od producentu Golan-Globus. Skoda ze se to neodehravalo cely na Eternii protoze to trochu odbocilo z He-manova univerza ale i tak se nam sesli nejvernejsi bouchaci naolejovanyho blondaka kterej kazdyho zlorada ve jmenu carodejky z Grayskullu zkosi svym svatym mecem. Tohle neni nostalgie,tohle je kult. Kdo si ve skolce nepral bejt He-man nebo Skeletor,ten jakoby nezil. Decka to nepochopi, vrstevnici urcite. A tak vam vzkazuju ,,Iiiiiiiiiii haaaaaaaave the Power"

Moucha 2 (1989)

Na jednicku nema ale v hnusarnach co se tady predvedou ji muze konkurovat. Jak by rekl Seth Brundle. Blitinka v zaveru tece proudem a nejeden face se pod ni roztece na vlacny pudink. Hrdinove jsou sympaticky a zaporaci v cele s hlavnim panem doktorem radne slizky. Trochu pomalejsi rozjezd je vykompenzovanej slusnym masakrem v zaveru a Dr.Mengele je po zasluze potrestan (nutno dodat ze opravdu drsne). Neni duvod nenapalit tomuhle bijaku plnej pocet

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Parodie na vetrelce ale porad velice slusnej masakr. V kine pred 14ti lety sem z toho byl hotovej a ani dneska na to nedam dopustit

Komando (1985)

Matrix mele Ramba na strouhanku. Praotec vsech hlaskovacich a masakrovacich Bcek. Kdo by veril ze smrtonosna past byla puvodne zamyslena jako komando 2?

Pátek třináctého 3 (1982)

At si kdo chce,co chce rika. Ze vsech pokracovani je tenhle masakrator nejlepsi

Samotáři (2000)

Tohle je muj posledni joint,ani ho nedohulim. Machacek podava zivotni vykon,i kdyz hraje burana s maximalne vyhulenym mozeckem.

Road House (1989)

Pred 15ti lety se mi to nelibilo protoze sem mel plnou hlavu Arnolda a Sylvestra a Patrick Swayze pro me byl jenom chlapek co umi dobre tancovat. Kdyz sem to zkouknul pred nedavnem podruhy,musim konstatovat ze to je vybornej film. Uz kdyz sem videl ty zvucny jmena v titulkach mi bylo jasny ze to bude velice prehnany a poctivy Bcko. Swayze vzdycky z jednoho zaplivanyho pajzlu udela supr cupr podnik kam chodi smetanka aby mohl zvednout kotvy a odplout do dalsiho pochybnyho podniku kde odnaucuje lidi chlastat do nemoty a pak se prat na kudly. Jeho specialitou je vytrhavani ohryzku a tak z nej maji vsichni respekt. Teda az na mistniho gangsterskyho bosse co se nestiti niceho a ma po ruce armadu bouchacu ktera jako by vypadla ze hry Streets of Rage. Takze neni nouze o bitky a trochu ty krve az do konce filmu kterej konci slusnym masakrem. Byl sem velice prijemne prekvapenej