Zrůda (2003)

Holky zahrály svoje role suprově. K tomu příběh, kterej nutí být spoluúčastníkem, obzvlášť když divák ví, že je natočenej podle skutečný události. Docela síla.

Strážci - Watchmen (2009)

Lahůdka pro milovníky komiksu. Od prvních vteřin jsem byl přikovanej do křesla, hlavně díky povedeným trikům a odsýpajícímu ději. Postupem času přikování do křesla opadávalo a film začal bejt trochu roztahanej, ale co už... V kině vizuální pecka.

Zelňačka (1981)

Pokud jste ještě neviděli a chystáte se zhlédnout dabovanou verzi, tak doporučuju jedině tu starší, s Františkem Filipovským. S Jirkou Lábusem je to poloviční.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Můj zřejmě nejoblíbenější herec v hlavní roli a k tomu režisér jednoho z mých nejoblíbenějších filmů (Kruh) - tahle kombinace mě nezklamala, snad až na to, že by dílku slušela trošku skromnější stopáž.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Nějakou dobu byl tenhle sitcom moje seriálová jednička, hlavně díky Sheldonovi a Wollowitzovi. Zejména kvůli jedinečnosti těchto dvou radím vyvarovat se českýmu dabingu. Příšerný Cuoco se ale bohužel nevyhnete v žádným případě.

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Tenhle krásně vizuálně zpracovanej film s parádní hudbou, vtipným miminem a úžasnejma závěrečnejma titulkama dělá především Jim Carrey. Ve filmech, kde se tenhle mimozemšťan s gumovou hubou může takhle vyřádit (kor v několikaroli), se cítí jako ryba ve vodě a já bývám solidně uspokojen.

Časové pásmo bylo změněno