Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad)

Jasně, je to sračka, tyhle pořady nesnáším. Ale když na to narazím, tak jen těžko přepínám jinam. Mluvím o těch prvních kolech, kde jsem schopnej se vytočit při vystoupení nějakýho dementa nebo si říct "dobrý" po výkonu těch pár lidí, kteří na to opravdu mají. Casting pobaví, pak stereotypní nuda.

Satan (2006)

Tématem otřepaný, neděsivý thriller, rozhodně ne horror.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

No tak, pěkně natočený to je, hlavně triky v pořádku. Ale ten příběh? Z Vetřelce udělají zvířátko určený k lovu pro zábavu, hlavní hrdinka se skamarádí s Predátorem a v závěru dost trapně bojuje se samotnou Alien Queen s holí s ostnem z vetřelčího ocasu, dialogy typu: "Myslíš, že to vyjde?" "To netuším.". Pffffff. Jako příznivec série s Vetřelcem bych měl dát spíš odpad, ale mě uspokojí už jen pohled na moji oblíbenou nestvůrku, takže přimhouřím obě oči.

Plnou parou vzad! (2002)

Já ani nevim, proč dávám tři hvězdičky. Asi kvůli tomu švédskýmu týmu krasavic a že je tam pár dobrejch gagů? No ne, prostě průměrná bláznivá komedie. 50%

Chlapec, který spatřil vlkodlaka (1973) odpad!

Nejen díky příběhu, ale i díky maskérům a výkonům herců spíš komedie. Příšernej film. Zhlídnout to v době natočení týhle zoufalosti, tak mám myslím stejnej názor.

Soumrak mrtvých (2004)

Bože, jak mě ten blb Ed dokázal vytáčet svým chováním...

Revizoři (2003)

Dost ujetej film. A taky dost dobrej, se slušným tempem a muzikou.

Tulák z širých plání (1973)

Kulisy a natáčení v kamenolomu nic moc (ještě že aspoň odjeli s těma bagrama a náklaďákama), kečup ala krev byl moc světlej, film moc nefrčí, spíš se tak loudá... Nějak mi tahle Eastwoodovka nesedla.