Úlovek (2009) (seriál)

První díl nás upoutá do děje famozní hláškou ,,vždycky chtěl být v televizi,, a pak už jen sledujeme Hardyho počínání, jak strká všechny své herecké kolegy do kapsy. Minimálně první díl byl na všech 5, zbytek po čtyřech a poslední díl za 3. Londýnský epos který by si zasloužil zatraceně víc pokračování a více rozmotat celý děj, než vtěsnat 10 let do čtyř 40 ti minutových dílu. ale co naplat, Hardy je nej nej NEJ herec a takovéhle role mu prostě sednout. A Charlotte má strašně roztomilý kukuč.

Méďa (2012)

K dokonalosti troška chyběla ale i tak se MacFarlane svým roztomilým a lehce perverzním medvídkem vytáhl

Dennis (2007)

Úzkost z toho jen dýchala aneb velmi citlivý a zranitelný chlap terorizován vlastní máti. Opravdu po těch 18 minut trpíte zároveň s ním a tak nějak si uvědomujete, že ikdyž tvrdě dřete abyste dosáhli svojeho snu, tak pokud nedostanete uznání okolí, neznamenáte vlastně nic.

The Punisher: Dirty Laundry (2012)

To co Thomas zhodil na svalech nabral na drsnosti. Celou dobu jsem seděl a napjatě čekal až se objeví známé logo. PUNISHER IS BACK!!!

13 (2010)

Vcelku nudný film s mizernými hereckými výkony a předvídatelným závěrem. Tvůrci se nejspíš snažili nahnat lidi do kin prostřednictím známých tváří, které se ve filmu objeví. Bohužel....

Warrior (2011)

Hardy je neskutečná bestie....

Zběsilý útěk (2006)

Aneb děkuju pane rejžo za jeden z nejlepších akčních thrillerů vůbec. Film díky svým častým zapletkám ani nestihne nudit, pořád se tu něco děje. Ať už se jede tam, nebo zase tam, nikde chybičku nenajdete. Všechno od triků po herecké výkony jde ruku v ruce s krásně plynulým originálním a přitom skoro reálným příběhem. O to víc divák jásá, když se dovídá, že je to z velké části točeno v praze.

Scooby-Doo: Arabské noci (1994) (TV film)

Tady mě chytá nostalgie jako prase. Nehodnotím ani tak Scooby-doo, ale povídku se Sindibádem, z které sem jako malý ležel na zemi smíchy a hlášky z tama používám dodnes. Ale kapitáne........NEKAPITÁNUJ TO PORÁD, JÁ ŘEK.......

Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

Michael ví, jak si poradit s filmy s touhle tématikou i jako pan rejža. Nadšenec mma jásá, laik místy nechápe. Jako prvního ze zmíněných dvou mě film nadchl i po nereálných bitkách v klecích. Film má ovšem odbytý finální souboj, tam opravdu jednička excelovala. Co ale zvládl na výbornou bylo přiblížení a náhlednutí do skutečného mma světa (Overeem, Fedor, Machida,Rutten či BIG John McCarthy)

Hra na schovávanou (2005)

Vcelku nudný a zbytečný film s možná zajímavou atmosférou, ale dokonale zazděným finálem či vyvrcholením.