Rychle a zběsile 5 (2011)

Fast and Furious už dávno nejsou o závodění. Justin Lin nám tentokrát nabídl něco, co už dávno každý proklínal a říkal si že to uvidí jen z donucení a že ho to už nijak nepřekvapí. Jak by taky mohlo jde už o pátý film že. JENOMŽE pátý a zaručeně nejlepší a nejnápadnější FaF jaké mohlo být. Takhle skvadra prostě musela na plátně odvýst svou práci dokonale vždyt tu máme pomalu všechny řidiče z předchozích dílů. Snad je The Rocka mohlo být daleko víc.

Návrat do Modré laguny (1991)

Očekával jsem zde takhle nízké hodnocení, ale nemužu tomu dat mín když mě to ani chvilku nenudilo.

Bastardi (2010)

Přiznám se že díky těm spratkům jsem se párkrát zasmál. Co mi ale hodně vadilo, bylo trapné vylíčení školského života. Takovýhle hovada přece nikde být nemužou. Dále až příliš okatý mstitel, chyběla mu ta typická nasranost, jeho postavu jsem Magnuskovi vůbec nevěřil. Typický český film, který bohužel nemůže víc nabídnout. Snad jen Šťastný svého mafíka udělal hezky. A překvapivě i nohsled Rytmus.

1492: Dobytí ráje (1992)

V podstatě vše za mě řekla Galadriel. Ridley vubec nemusel chodit s příběhem až do roku 1500, a mohl se více věnovat první plavbě a také hrozící vzpouře aby to více zdramatizoval. Co se týče hudby herců nemám žádné námitky, atmosféra trošku pokulhává a navíc vangelis měli poprvé zahrát při objevení nového světa a né když opouštějí přístav

Action Man (2000) (seriál)

Ano, byla to blbost. Ale co...mám na tu blbost krásné vzpomínky.

Fotbal za mřížemi (2001)

Tak už vím, odkud tvůrci nabrali námět pro trestnou lavici. Je to celý opičárna po tomhle syrovém díle, kterému by prospělo ubrat na dramatičnosti a přidat více zábavných momentů. Bohužel ale to by znamenalo i změnu herců, protože žádné eso komiky sem tu neviděl. Jedna * za Stathama.

Max Payne (2008)

Proč proč proč doprdele proč?!!! Proč si ten, koho tohle napadlo, musel zvolit zrovna Maxe Payna? Kdyby si vymysleli jinou postavu, nemuselo by to dopadnout zase tak zle. Ale tohle je vážně bída. Bez jakkékoliv atmosféry. Tento film nezvládlo ale víc lidí než ten co stím nápadem přišel. A to Wahlberg, který mě snad poprvé svým hereckým výkonem zklamal. Jeho hrdina je naprosto nesympatický, bez jakkýhkoliv citů a prožitků. Aspoň že potom vybruslili z té severské mytologie nebo by to byl už totální brak. Nechtělo s emi dávat odpad protože hru miluju a ta má narozdíl od tohoto velice silný příběh. Ale tento film ji bodnul do zad hned 1000x.

Nepřemožitelný (2006)

Dlouho jsem přemýšlel jak moc hvězdičkový zážitek z toho vlastně mám. Spousta lidí říká že wahlberg není herec, a mnohdy i souhlasím že mu jdou jen ti drsnáci. Ale tady mě překvapil a roli muže který se musel tvrdě probojovat za uspěchem jsem mu věřil. Přesto to jsou slabé 4 protože nám chybí nějaké větší kulervoucí finále které by tomu dodalo šmrnc a možná o něco delší stopáž.

Doom (2005)

Kromě stylové 1-st person střílečky na konci obrovská nezajímavá nuda. Jako hráče Doom a nadšence hodně velké zklamání.