V moci ďábla (2005)

Film nelze hodnotit jako horor. Spíše jako mysteriozní thriller a pokud ho tak budeme brát, svuj učel splnil. Nádherné právnické dohadování a výborný výkon Toma Wilkinsona bohužel stačí jen na slabé 4. Málo napětí, strachu a taky samotného satana osobně.

Vražedná čísla (2005) (seriál)

Aneb co to ten magor provádí vážně nechápu

Na doživotí (2007) (seriál)

Jediné co mi vadí je ten pitomý dabing Charlieho

Kat: Válečná zóna (2008)

Na rovinu...Rayovi ta akce sluší víc než Tomovi. Ten ale bohužel Raye hoodně přehrával v těch vážnějších scénách, kdy se zrovna nestřílelo. Akce je tu hodně, nicméně Lexi to nenatočila uplně dobře. Vzpomente na užasný Green Street Elite. Ray při těch vážných scénách nemá absolutně žádnej prožitek...jenom prostě se tváří, jak mu zrovna někdo řekne. Filmu by ale rozhodně prospěla o něco delší stopáž+ aspon ještě jedna akční scéna. A samozřejmě chybí tu to nejduležitější co dělá akční film skutečnou klasou. Ano, jsou to hlášky, které zde opravdu nejsou a které by dělali z našeho hrdiny skutečného drsného frajera. Ode mě jsou to sice silné 3 ale mít punisher s Tomem takhle skvělou akci, nepochybně by byl určitě červený.

Dobrý Will Hunting (1997)

Skutečně dokonalý psychologický film s výbornou atmosférou a užasnými herci a perfektním soundtrackem.

Expendables: Postradatelní (2010)

Neuvěřitelný zážitek. Film šlape jako hodinky a když potřebuje natáhnout, Stallone a jeho parta se o to v klidu postarají at už akčními sekvencemi nebo výbornými hláškami. Mezi vrchol toto filmu patří bezesporu ,,drtka,, Arnieho od Slye a neuvěřitelně našlapané finále, kde jsem se dočkal souboje Austin vs Slye a konečně Austin vs Couture. Snad jen postava Lungrena mi tam přišla jako hodně navíc a myslím, že po jeho vysazení by příběh žadnou logickou díru neutrpěl.Puvodně jsem od filmu nic nečekal....poté zhlédl hodnocení zde které mě patřičně nabudilo a nakonec jsem dostal naservírovaný ten nejlepší béčkový akční film posledních dob. Slye....nechceme dalšího ramba....CHCEME DVOJKU POSTRADATELNÝCH!!!!

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Srabi ti co si dali zvuk na minimum

Kick-Ass (2010)

Ultimátní kopanica do prdele. Už se těším na dvojku.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Pohádky o pár škaredých paní a s tou nejošklivější v čele

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Adkins je prostě král a myslím že Boyku už žadnou rolí nepřekoná.O fightech tu psát nebudu, moc bych se opakoval, ikdyž jsou prostě skvělé. Příběh - já ho mezi tou akcí ani moc nevnímal....ikdyž nezdál se mi zase tak moc kýčovitý. O hodně lepší než dvojka a s jedničkou běžte všeci do prdele.Co mi tu ale vadilo byl Marko Zaror. Je to bezesporu užasný bojovník...ale nesedl mi tam. I tak za 5, protože se mi ještě nestalo, abych měl na konci skoro slzy v očích. Boyka je můj hrdina!!!!!! DAVAJ BOYKA