anti.rybka

2 body

1 2 3 následující >>
    • 12.1.2014  23:07
    2012 (2009)

Dlouho jsem se u filmu takhle nezasmála a milovníci tohoto snímku mi musí odpustit za ten odpad, který mu dávám, ale dle mého názoru si nic moc jiného nezaslouží. Autoři očividně neměli na základní škole fyziku.

• 8.12.2013  16:42

Jak už tady psali ostatní kniha je úžasná. Byla to moje nejoblíbenější knížka v dětství. Ovšem film se švédům moc nepovedl. Jonathan měl být krásný chlapec a tady? Divnej jouda s divným českým dabingem.

• 20.11.2013  00:18
    Carrie (2013)

Tak ještě že jsem na to nešla do kina a viděla to u známé v PC. Byla by to totiž škoda peněz. Naprosto nepovedené zpracování tak kvalitního námětu. Čekala jsem o 100% víc. Moje jediná hvězda je pro pana Kinga, kterému se snad tento pokus Kimberly nemohl líbit. Paní režisérka by se měla držet filmů jako Kluci nepláčou a do prvků hororů se nemíchat.

• 10.11.2013  21:28
    České století (TV seriál) (2013)

Těžko soudit po shlédnutí třech dílů, ale zatím nehodnotím kladně. Nuda, nuda a zase nuda. Nebo také dialogy o ničem, dialogy o ničem a zase dialogy o ničem. Asi jsem od toho čekala víc, ale co se dá dělat. U Kulky pro H. jsem čekala nějakou akci. Bohužel jsem se dočkala jen dialogů o chystaných dekretech a chystání atentátu a přišel velký skok a měli jsme rok 45 a kde kulka? Nikde. Kde akce? Také nikde. Jen proslov Beneše, ovšem zase o ničem.

• 12.10.2013  19:36

Prý blbost. Až na to, že Šmíd je ve skutečnosti Karel Kepka, který může za smrt studenta jeho otce a ředitele příbramského gymnázia, podle čeho se později inspirovat Jan Drda povídkou Vyšší princip. Takže trapnost? Neřekla bych...

• 2.9.2013  20:19
    Smradi (2002)

Film byl dost zajímavý. Akorát trochu extrémní a to v tom smyslu, že ukázka rasismu byla až přehnaná. Neříkám, že se s tím slušný romové nepotkávají, ale ta nepravdivá obvinění byla až moc... Jinak skvělé herecké výkony jak Pana Trojana a paní Špalkové tak i Jana Ciny, kterého jsem nepoznala.

• 2.8.2013  23:00
    Poslední výkřik (2012)

To už fakt nevíme co do TV dávat... Jak to dneska můžou vysílat na Barrandově?

• 2.8.2013  17:47
    Ulice (TV seriál) (2005)

Proč? Nekonečný seriál? Proč? Jaké téma chtějí v nekonečném seriálu vymyslet, aby vás aspoň trochu po třístém díle šokovalo. To prostě nelze a proto nedám ani jednu hvězdu.

• 2.8.2013  17:36

Dobrý téma, ale já té Angeline prostě nevěřím. Nevěřím ji charitu a nevěřím ji ani její herecké výkony. Bohužel jinak by tento film byl určitě dost dobrá oddechovka.

• 2.8.2013  17:34

Skvělý snímek, tak prostý a přitom tak dokonalý. V tomto snímku mě Brad Pitt definitivně přesvědčil o tom, že dokáže zahrát téměř všechno. Že to není jen pěkná tvářička.

• 2.8.2013  17:30
    Armageddon (1998)

Joo když běží Armageddon v TV pokaždé se směji. Nevím čemu víc, jestli tématu a nebo té představě, že u tohohle filmu někdo doopravdy brečí a prožívá to americké utrpení. Dost "neotřené" téma, kdy jeden američan zachrání celý svět. Ale proč 3 hvězdy. Tak první je za to, že se vždy pobavím, druhá za hudbu od Aerosmith a ta třetí je prostě pro všechny, co ten film žerou.

• 2.8.2013  17:23
    Auta (2006)

Úžasný animák a dokonce skvělý český dabing od Richarda Krajča... Málo který animovaný film se mi líbí, ale Auta patří podle mého názoru k pěti nejlepších.

• 2.8.2013  17:20
    Marley a já (2008)

Film, který si znovu nepustím. Ne kvůli tomu, že by byl špatný, ba naopak. Velmi pěkné téma a moc hezky zpracované. Owen Wilson, u kterého jsem si myslela, že mě nic nepřekvapí, tak tady předvedl dobrou práci. O Jennifer ani nemluvím, tak mě nikdy v žádném filmu nezklamala. Bohužel sama tohle téma znám z vlastní zkušenosti, a tak právě proto se víckrát na film nepodívám, jelikož to pokaždé dost bolí.

• 2.8.2013  17:13

Skvělé téma a moc dobrý film. Bohužel pro mě mínus zvolením hlavního představitele a to herce Willa Ferrella. Will je pro mě v něčem hrozně nechutný a tak mi ho ve filmu nebylo líto. Bude to asi tím v jakých filmech jsem ho viděla.

• 2.8.2013  17:09
    Odložené případy (TV seriál) (2003)

To, že si po 20 letech pamatujeme vše, co se nám stalo je tak trochu hloupost. Proto tento seriál beru trošku jako Sci fi. Ale moc se mi na tomto seriálu líbí ukázky amerických dějin.To že u nás zakazovali máničky a v USA vlastně taky. O rasismu ani nemluvě. U nás zavírali tzv. pravičáky a v USA ničili komunisty. Násilí proti gayům a mnoho dalšího. Jen takové ukázkové demokratické činy. :) Proto to má pro mě tolik plus navíc je každý díl dost emotivně vytvořený.

• 1.8.2013  00:01
    Loicu, vitej! (studentský film) (2012)

Naopak...Tento snímek totiž naopak ukazuje ten rozdíl a tu podobu zároveň Levice a Pravice, když se levice dostane do extrému je z ní komunismus a průser a když se pravice dostane do extrému je z ní fašismus a taky průser. Takže obě strany měly své pravdy a omyly, ale jen ti starší se chovali hůř.. Dědkův kec tak si odjeď do Číny když chceš komunismus bych argumentovala slovy... Tak jsi si měl jet do úžasné Ameriky, když tady byl socialismus. Já osobně nejsem komunistka, ale házení špíny jen na levici je dost ubohé a v posledních letech v ČR a v jiných rádoby demokratických zemí se děje tolik hnusu, že bychom o minulé době měli mlčet a řešit současnost, což bohužel neumíme... Takže film se mi moc líbil nebyl jednostranný a toho si dnes vážím...

• 31.7.2013  12:48

První plus: Lidí v kině odcházeli před koncem, jelikož se báli. Druhé plus: Občas jsem se lekla i já Ale... řekla bych, že to je smíchanina několika hororu a jejich nejlepších scén dohromady. A postrádalo to hlubší myšlenku. Jinak proti tomu to hororu nic nemám. Byl to jeden nejlepších jaké jsem kdy viděla.

• 9.7.2013  23:32

Velice mě to zklamalo... Celý film zachraňoval jen Johnny Depp se svými (už možná i ohranými) grimasy. Bylo to dost přeplácaný, autoři se nejspíš snažili narvat do filmu co nejvíc, bohužel filmu to jen a jen uškodilo. Zbytečně jsem za tento film vyhodila v kině 170 kč.

• 8.4.2013  03:09

Quentin je prostě borec... Film, který ve vás probudí pomstychtivého skřítka...když si například pustíte Lidice, Odsund atd... a jste po shlédnutí snímku aspoň na půl dne nasr... na němce, Tenhle film vám krásně pomůže si ulevit, jelikož tu aspoň v jednom filmu dostanou na zadnici! Hned mi je líp... škoda jen té reality.

• 19.12.2012  21:05

Tak mě film nijak nepřekvapil... Čekala jsem, že lepší jak Pán prstenů to nebude a taky nebylo. Řekla bych, že ve filmu bylo až moc dojemných scén typu: jeden pronese moudrou řeč a všichni se zahledí do svého svědomí a jsou dojatí... Navíc teď budu vypadat jako blbec, ale netušila jsem, že to zase bude rozděleno na části, takže mě ten náhlý konec překvapil. A možná zbytečný narážky n 21. století, když se jedná o film podle předlohy Tolkiena.

• 13.11.2012  00:49

Verbal je trošku k nepochopení... Šikana je humus a jestli si to nemyslíš, jsi divnej... Sorry ale fakt DIVNEJ!!! Jinak film na Estonské poměry celkem vyvedený. Stejně jako Bang Bang seš mrtvej či Slon a Zabít je snadné... Takové filmy mají vždycky něco do sebe.

• 11.11.2012  17:55
    Lidice (2011)

Cival, jdi se zahrabat! Kvalitně podaný film. Skvělé herecké výkony hlavně paní Bydžovská. A ano skutečně se to STALO!!! Tohle není žádná dojáková ždímačka, ale realita, která se stala. A to ji měl Z. Máhler podávat s vtipem? Měli jsme se u toho svinstva, které němci prováděli smát? Jestli jo tak si stoupni k těm holohlavým chlapečkům, co neznají dějiny ani ústavu a jdi si s nimi zvedat pravici!

• 11.11.2012  17:37
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

To se mi jen zdá, nebo dnešní dětský herci neumí hrát? A tady je to dost vidět. Jednu hvězdu to má pouze za Ondru B.. No a to mi řekněte jak mohou tvrdit, že se jedná o Hradecký Gympl a natáčet to v Pardubicích. Když si vzpomenu jak se tyto dvě města nemusí, příjde mi to od Novy dost trapné!!!

• 1.11.2012  10:29

Co už jsem psala do diskuze, když jsem viděla Lidice a u nich jsem nadávala na němce, nemůžu pak koukat na takový film a litovat je... Za odsun Němců se v životě nebudu chtít omlouvat. Prostě akce a reakce... Dost drsná reakce, ale dala se čekat. Jasný někdo se chtěl přiživit, ale ne všichni... Prostě ten vztek a pomstychtivost byla za ta léta utrpení logická a silná. A jak už tady wow.ar zmínil, ten plakát? To je vtip? Absolutně se k filmu nehodí. Na film se snad ani dívat nebudu, ale dávám jednu hvězdu jako omluvu, že na tohle nemám žaludek. Hamernannův mlýn mi stačil.

• 12.9.2012  21:24

Film skvělý, ale knížka od Bacha ještě stokrát lepší. Krásně řešený život jednoho tvora, který chtěl bourat škatulkování, nesvobodu a nesmyslnou nadvládu. Bomba!

• 29.8.2012  21:25
    Přemluv bábu (2010)

Pokaždý, když zaslechnu název tohoto filmu chce se mi zvracet. Neuvěřitelné, že tohle vůbec mohl někdo vymyslet.

• 29.8.2012  21:22
    Trapasy (TV seriál) (2007)

Kdyby tam tak trapně nehrál Mádl možná bych ještě jednu hvězdu přihodila, jelikož jsou tam občas vtipné příběhy.

• 29.8.2012  21:02
    Neklid (2011)

Skvělé barvy ve filmu. Další skvělý počin Guse Van Santa. Emotivní od začátku do konce. Dobře vybraní herci i prostředí, Proto dávám 4 hvězdičky…

• 27.8.2012  23:25
    Mlha (2007)

Film nebyl nejhorší, ale jeho konec se lišil od knižní předlohy znatelně což je škoda. Proto jen 3 hvězdy.

1 2 3 následující >>