Samotář (2008)

Nuda, nuda, šeď. Film absolutně o ničem. Za zmínku stojí pouze vyzrále hrající Page a sympaticky hrající Church.

Milostná aféra (1994)

Pomalé tempo snímku svědčí. Taková romantika ze staré školy. A bod pro toho, kdo odhalí dr. Cuddy.

Můj milý, můj drahý (2009)

Lehce usměvavá, pohodová road movie střihnutá dramatem. Život si s námi někdy zajímavě pohraje.

Všude dobře, proč být doma (2009)

Lehký podprůměr. Film v podstatě o ničem. Pokud jsou Mendesovi hrdinové obrazem průměrných amíků, tak teda potěš prdel. Dobré scény by vydaly tak na 20 minut. A nejlepší byla Allison Janney.

Umění lhát (2009)

Ricky Gervais to má v hlavě srovnané a tímhle mě o tom přesvědčil. Velmi zdařilá kombinace komedie, dramatu, romantiky a hlavně satiry. Jen to chce začít trochu myslet, aby vám to docvaklo. Což je očividně pro většinu lidí oříšek.

Teorie chaosu (2008)

Nudné, nesmyslné, o ničem. Nejlepší byla ta malá holka.

Maska (1985)

"Teď už můžeš jet, kam chceš."

Pod vlivem úplňku (1987)

Milá a vtipná romantika v záři kouzelného měsíce, která pro mě funguje na všech frontách. Rozhodně stojí za to ji vidět.

Julie a Julia (2009)

I když jsem v tom neobjevil žádný hlubší smysl, tak jsou Julči pohodový počin a dobře se na něj dívá. A ne jen kvůli papáníčku. Meryl opět dokázala, že zahraje cokoliv a bude skvělá. Dokonce tak přesvědčivě a zábavně, že jsem si celé dvě hodiny ani nestihl uvědomit, že Meryl je ve skutečnosti o půl metru menší než Julia Child. A na konci jsem čekal vzájemné setkání. Škoda.

Na sv. Valentýna (2010)

Mám rád filmy s mnoha vzájemně propojenými postavami. V tomto případě o Valentýnu na sto způsobů. Láska má mnoho tváří, a ne každému to vyjde podle představ. Suma sumárum - příjemná rom-kom. PS: J.Biel a Q.Latifah jsou nejvíc :-)