Super 8 (2011)

Začátek dobrý, pak se to kapánek zhoršilo a mě bylo jasné, že lepší to už nebude. Ovšem jak se film blíží ke konci, je to čím dal horší. Recyklace několika filmu dohromady, který smíchaný dohromady dál vzniknout něčemu co prošlo zažívacím traktem, smrdí je hnědé a vylézá otvorem na kterém sedíme.

Šéf na grilu (2011) (pořad)

Osobně Zdeňka moc nemusím, ale tady to má náboj. Jasné, stručné, výstižné, skvěle sestříháno a vůbec nedávám 5* za to, že můj zaměstnavatel je jedním ze sponzorů :)

Sucker Punch (2011)

Sekvence tohohle filmu se scénáristovi v noci zdáli a když se vzbudil, řekl si, tohle natočit by nemuselo být špatné Jenže nepamatuji si sen zcela přesně zkusím to nějak zkombinovat z jiným , který se mi zdál minule. Po chvilce psaní scénáře si řekne, vždyť to nedává moc velký smysl, co se mi to zdají za nesmysli, vždyť to vypadá, jako nějaký sen od psychopata a já přece žádný psychopat nejsem, musím tam zakomponovat vyšinutou dívku nejlépe sexy, ať akční sekvence vypadají co nejefektivněji. Pak už stačilo najít producenta, který do toho půjde a film je hotov.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Další letošní zklamání. Ti filmaři si snad myslí, že obsadí známe hvězdy do nezvyklých rolí, marketing jim rozhlásí, že film stál 160M a diváci jim pěkně poslušně naklušou do kin. To se někdo pěkně přepočítal.

Extrémní dřevorubci (2008) (seriál)

Líbilo se mi jak neustále říkali jak na tom prodělávají a přitom není pro jednu pilu problém pokácet za hodinu 100 stromu. Když prodělávají tak proč ty stromy kácí ? No nic i přesto jsem se dozvěděl plno zajímavých informací, dělat jejich práci bych rozhodně nechtěl.

Auta 2 (2011)

Už to nemá ten venkovský styl jako jednička. Autoři pokročili v technologii animace a jde to na filmu vidět. Dech beroucích scén je mnoho, vtípku tady dost a celé je to zamotané do špionského kabátu, který nemusí sednout každému. Rozhodně se u filmu pobaví i dospělí, kteří půjdou na film s dětmi do kina. Po dlouhé době opět nadprůměrný kousek od Pixaru.

Dokonalý podraz (2008) (seriál)

Taková blbinka, na kterou se moc hezky dívá. Někdo si dal hodně práce, aby to všechno do sebe pasovalo. Pokud nastane nereálná situace přijde Parkerová udělá si ze vzniklé situace srandu a děj pokračuje dál. Rychle to odsejpá, dá se sledovat jeden díl za druhým. Pokud chcete vidět něco jiného něž na co se běžně díváte, ideální záležitost.

V těle boubelky (2009) (seriál)

Krásná modelka zemře a převtělí se do plnoštíhle právničky, řešící zcela běžné právnické případy. Není to špatný seriál, určitě se na to dá koukat, ale v ničem nevyniká a třeba nejsem schopen se podívat na víc dílu najednou.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Představte si nějakou absurdní situaci, která se vám nikdy nemůže stát. Britský seriál zní udělá zcela běžnou věc, kterou neustále pitvá až vznikne trapno. Někdy se vtip geniálně povede, až tak, že máte co vyprávět kolegovi z práce, když mu budete seriál doporučovat. Někdy je to slabší, ale naštěstí 6 dílu uteče jako voda.

Superpolda (1980)

Úžasný film, s rychlím spádem, člověk se tu nenudí navíc je tu ta skvělé se opakující disko hudba. Je to taková ptákovinka na kterou se můžete dívat pořád dokola a stále se u toho usmíváte. Pamatuji z dob dětství, kdy jsem se na film díval pořád dokola a nikdy neviděl konec kvůli krátké VHS kazetě.