Siberia (2013) (seriál) odpad!

Paskvil, koukal jsem na to jen z úcty k Survivor, jako, že by mě to mohlo bavit z jiného pohledu, ale tohle je naprostý brak mezi seriály, který snad natočil nějaký amatérský filmař. Bude zázrak, jestli tohle dotočí.

Millerovi na tripu (2013)

Po dlouhé době opravu dobrá rodinná komedie na kterou je radost pohledět. Nepovedená scéna na závěr, kdy Jennifer Aniston, jen tak náhodou pustí v rádiu písničku s přátel je krásně nostalgická.

Babovřesky (2013) odpad!

Celkem síla. Film je točen z osobní zkušenosti scénáristy, taková vesnická realita, kterou kdybych chtěl zažít odstěhuji se do vesnice otevřu si tam okno a špehuji vše co s kolem mě děje.Tohle téma mi nepřijde vůbec zajímavé a film evidentně není určen mě, druhý díl už sledovat nebudu.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Rozpočet: $160M. Už pětka měla momenty s kterých šla hlava kolem a šestka je na tom stejně, ukažte mi ranvej, která zvládne 13náctimunitovou honičku přímým směrem. Díky většímu rozpočtu takových nelogičnosti přibývá. Luke Evans mi nepřišel v roli záporaka kdovíjak pevný, Londýn méně atraktivní než-li Rio, je to zkrátka slabší pětka.

Mistr (2012)

Joaquin Phoenix opět předvádí herecký nad výkon, bohužel pro mě je to ve filmu o vzniku scientologický sekty, což je téma pro mě absolutně cizí a nezajímavý a bohužel se to negativně projevilo na mém zážitku při sledování filmu.

Chlap na roztrhání (2012)

I když jste tento film neviděli, garantuji vám, že jste ho vlastně už viděli a ne jen jednou, tak jako tak dokud v takových filmech budou hrát hezké ženy a atraktivní muž bude pořád na co koukat.

Paralelní světy (2012)

Newton se musí obracet v hrobě. No dobře nápad je to skvělí, mohlo z toho být opravdu velkolepý film, ale další óda na nesmrtelnou lásku mezi někým komu to evidentně nebylo souzeno, ne díky. Dívky budou v sedmém nebi a kluci si budou klepat na čelo a já bych velice rád viděl ty jejich dvojčata.

John na konci zemře (2012)

Někdo tady pěstoval a hulil trávu a z peněz, které vydělal natočil pod vlivem tenhle úlet jinak si nedovedu představit, že by tohle mohl zafinancovat jinak.

Coriolanus (2011) odpad!

Tady se někdo zblázni Shakespear zasažen do současností a střílí se tam střelnými zbraněmi, odehrává se to v Římě, ale točeno to tam evidentně nebylo. Herecké výkony snad nejhorší, jaké jsem kdy viděl, měli z toho udělat animák, aby to bylo k smíchu a ne k pláči. Scénář je od stejného člověka co Gladiator nebo Skyfall, tady jde krásně vidět, že rozdíl mezi genialitou a šílenstvím je velmi malé.

Matrix (1999)

Mnou dlouho opomíjený film, první film který jsem nedokázal odhadnout dle ukázek, kdo by jsi pomyslel, že skákaní mezi budovami a vyhýbání se kulkám bude taková zábava. Snad žádný jiný film mě tak nepřekvapil jako tento.