• Krátkometrážní

Placebo - Protège-moi (2004) (hudební videoklip)

Peprnější hudební permanentka do nejbližšího bordelu ..

Slovensko 2.0 (2014)

Že žádná z těch deseti povídek nebude mít nápad ani šmrnc? No tak to by se za Husáka nestalo!

3 sezóny v pekle (2009)

Láska je kurva, to je mi známá věc -- Natrefit na ní můžu při toulání se Prahou -- Zkouším ji slovy vojet, vošálit -- A ještě ten večír vidět nahou -- A pak ji píchám, píchám dokud můžu -- Nezapomínám, že jde vo vobyčejnej chtíč -- A než uslyšíš ráno cinkot tramvají -- Tak věz, že já už budu dávno pryč. Ne, tohle není Bondy, i když jsem se jeho poezií inspiroval. A stejně tak jsem si do té mé rychlokvašky se slovy vypůjčil něco z filmového Ivana Heinze .. prostořekost, namyšlenost, drzost. 3 sezóny v pekle jsou zajímavou výpovědí o době nástupu komunismu, o první velké lásce a také vyprávěním o prapodivných ideálech, které brzy vzaly za své ..

Splice (2009)

DNA je mrcha. Díky ní můžete mít dneska klidně mrně i s roztomilou vodní želvičkou. A když zavřete do laboratoře dva lačné blázny (po vědění i nezávazném sexu) genetikou se zabývající, tak to nemůže dopadnout jinak než Spletencem nepříjemných překvapení, chtíčem a touhou po krvi ..

Rammstein: Ich tu dir weh (2009) (hudební videoklip)

Na můj vkus už příliš metalové, ale ptám se sám sebe: Proč ne? Pořád jsou to oni, ti provokatéři které mám rád a na koncertu při tomhle songu bych asi hodně divočel ..

Rammstein: Mann gegen Mann (2006) (hudební videoklip)

Na to klubko nahých mužských těl není zas tak příjemný pohled. Dámy (či Schwulah) však mohou mít jiný názor ..

Rammstein: Ohne Dich (2004) (hudební videoklip)

Cajdák jak stvořený pro vesnickou zábavu, dokonce i klip je plný klišé o kamarádství až za hrob, víře a naději. No a co! Kolikrát já to Ohne dich, respektive stav bez někoho zažil. Tahle písnička ten smutek sdílela se mnou a tou naivní vírou mi dodávala naději ..

Rammstein: Mein Teil (2004) (hudební videoklip)

Jak vidno, tak mně stačí ke štěstí málo .. jen pár epileptických výjevů, něco perverzit a zvráceností : )

Rammstein: Keine Lust (2005) (hudební videoklip)

Rodiče poslouchají dechovku a jiné šílenosti. Já naopak doufám, až teda budu takhle pytlovitej, nepohyblivej a o hadičkách, že pořád zvládnu naladit nějakou stanici na rádiu, kde do toho kluci budou takhle bušit a ještě zvládnu pohnout nějakou končetinou, jakože pařím s nima ..