Země zítřka (2015)

Není to špatné, líbí se mi tento scifi žánr. Možná to chce trochu pochopit to, co má Casey jako vyvolená udělat, ale záběry na tu budoucnost nemá chybu. A Hugh Laurie mi bude furt připomínat Dr. House, ať už se objeví kdekoli. Měla jsem trochu z toho filmu pocit, že to má dávat poselství, kam se žene naše planeta.

Zocelovací kúra (2015)

Není to špatný, někdy jsem se tlemila teda dost, jako např na záchodě s homosexuálem. Je to drsnej Mayo.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Nemá to šťávu, je to takové nevyužité, ten předtím byl lepší. Jako dalo se na to dívat, některé hlášky byly vtipné. Taky jsem si připadala jak ten Max, který se přeměnil na Electra, neviditelná, nezajímavá. Netuším, jaké budou pokračování, ale aby to nebyla taková šipka dolů, horší a horší.

Anomálie (2014)

Já nevím, co k tomu mám říct. Zvláštní, divný, nejasný, bez příběhu, který by dával smysl. Jediný, za co dávám hvězdy jsou ty zpomalené bitky a ten futuristický Londýn.

Asterix: Sídliště bohů (2014)

I po těch letech má kreslený Asterix svoje kouzlo a moc se mi to líbilo. Některé scénky viz mela o to, že tvoje ryba smrdí, tak to je klasika. Možná mu trochu chybí to kouzlo klasické animace, ale i na tohle se dá zvyknout.

Asteroid vs. Země (2014) (TV film)

Mohlo to být lepší, ale nějak to všechno kazí ty efekty, jako kdyby to už neuměli. Téma je zajímavé, ale zpracování špatné. To už je lepší Armagedon, kde je téma podobné.

Barbie a Kouzelná dvířka (2014)

Poněkud slabší film, jsou i lepší příběhy o Barbie. Asi mě nejvíc štval ten fracek Malucia a příběh ze začátku byl teda fakticky nudný. Chtělo by se to pro příště polepšit.

Barbie Perlová princezna (2014)

Další z příběhů o panence Barbie. Asi nejvíce mám ráda příběhy mořských panen nebo jako víly. Příběh jednoduchý, oddechový, nenáročný s dobrým koncem. Jen tak dál a pokud bude někdy ještě nějaký další, ráda se na něj podívám.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Je to skvělé pokračování, čekala jsem a dočkala se. Na Steva tu čekají intriky ve vlastních řadách, stále má myšlenku v dobro, ale musí se očistit, musí také přijít na to, co se děje uvnitř SHIELDu. Nezklamalo.

Člověk a vesmír (2014) (seriál)

Jsme jen živá tečka ve vesmíru, nebo je tam ještě někdo další? Část mojí duše říká, že ano a část říká, že buď nejsou na takové výši inteligence a jsou to jen jednoduší živočichové a nebo se nechtějí ještě ukázat, něco jim v tom brání. Doufám, že se někdy objeví nějaký signál z vesmíru a změní to náš dosavadní svět.