Císařovna (2022) (seriál)

Scenaristicky to kulha jak kun po Velke pardubicke a v tomhle pripade tolik dulezite kostymy a sperky vypadaji jak z vyprodeje v Haemku.

Zloděj životů (2004)

Spoiler alert. Zabijakem jsou v tomto filmu scenaristi a Jolie. Protoze kdo je vrah vite, na rozdil od jebnute agentky FBI, uz po prvnich peti minutach.

Před vraždou (2022) (seriál)

McGuigan a Moffat potvrzuji, ze jsou mistri ve vorani poslednich epizod (Sherlock, Dracula).

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál) odpad!

Unikatni hricka televizni tvorby, v niz spolecne selhaly vsechny filmove obory. Sesla se tu parta otresnych producentu, scenaristu, reziseru, castingaru, hercu, osvetlovacu, kameramanu, scenografu, CGI lidi a strihacu, vzali se za ruce a zplodili neco skutecne nesledovatelneho.

Pozadí událostí (2022) (seriál)

Neni to ani dost vtipne, ani dost chytre. Navic serial dost casto “vypadava z role” a jednotlive postavy jako by byly z jinych zanru.

Blondýnka (2022)

Trihodinove radoby art utrpeni. Nektere sceny byly uz fakt tezce za hranici vkusu. Ale Ana de Armas je asi nejlepsi Marylin, co jsem kdy videla.

Monstrum (2022) (seriál)

Az zbytecne detailni a hodne tezce koukatelny serial.

Pozadí událostí - Pozadí událostí (2022) (epizoda)

Serial, ktery je jako jeho hlavni hrdina - tvari se hrozne chytre a na oko resi nejaka ozehava aktualni temata, ale cokoli, co by mohlo byt opravdove nebo zajimave, hned shazuje svym prizdisracstvim a radoby humorem. Vetsina postav (zejmena zen) jsou tu jen jakesi karikatury, cele to hrozne smrdi machismem a malomestactvim maskovanym za intelektualstvi.

Bullet Train (2022)

Slusne slapajici mix Tarantina a Ritchieho.