Captain America: První Avenger (2011)

Další "Marvelovka" v takovém retro stylu,která speciálně nenadchne ale dobře se na ní kouká.Filmík jako vystřižený z dávných časů a jediné co je tady k hodnocení,je H.Weaving a pár efektů.

Transformers 3 (2011)

Pokud máte zájem o spoustu akce a perfektních vizuálních efektů,pak je todle přesně filmík pro vás.Ale to je taky vše co dostanete.Je to sice taková megalomanská podívaná ale bez větší fantazie a jediné co trochu zaujme je spojitost s přistáním prvního člověka na měsíci.

Světlo lásky (1991)

Nerada dávám pohádkám málo bodů,jelikož mám pocit že dospěláci je tolik neocení jak oděti.Ale tadle pohádka je jedna z mála,která nezaujala ani ty děti.Jediné na co se dobře kouká je Eva Vejmělková a pověstná německá velkolepá výprava.

Agent v sukni 2 (2006)

O něco horší než jednička ale už jsem skoukala horší pokračování.

Princ a pruďas (2011)

Něco mi na tomdle filmíku hrozně připomnělo náš "Kameňák".Taky taková střelená parodie-ale na co vlastně?U "Kameňáku to bylo na všemožné fórky a vtípky a tady zřejmě na všechny historické fantasy.Ale to co je v jiných parodiích směšné,je v tomdle filmíku nechutnou trapností,včetně N.Portman.(A kde se tady k tomuto přichomýtnul Ch.Dance?)Ale každému podle jeho chuti-komu nevadí vulgarismy v každé větě-směle do skoukání.Pro mé já ,už nikdy více

Orel Deváté legie (2011)

Ejhle římská legie- v poslední době je to další výprava za Hadriánův val a myslím že velice úspěšně.Rozhodně úspěšnější nez Centurion.Jedna z možných verzí o tom,jak že to bylo když zmizela tzv.Devátá legie

Poslední legie (2007)

Naivní pohádkový příběh-takhle je tento filmík třeba brát.S historií o 9 legii má společného pramálo a skoukat se dá v pohodě.Už kvůli C.Firthovi a krásným exteriérům.

Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn (2011) odpad!

Pravidlo,že né vždy je pokračování úspěšné,platí u tohoto filmíku více než měrou vrchovatou.Néééééééééé už nikdy více.Něco tak stupidního se jen tak navidí!Prostě opakovaný vtip přestává být vtipem.

Agent v sukni (2000)

Filmík na jedno skouknutí.Pár scén solidního posmátí ale nečekejte žádný zázrak.M.Lawrence se tady asi pěkně vyřádil a patrně si to hodně užil.Taková klasická komedie na nedělní odpoledne.

Jak vycvičit draka (2010)

Jeden z nejlepších animáků od vzniku Disnyho Sněhurky.Děti se pobaví královsky a dospělák taky nepříjde zkrátka.Nevíte kde se dá takový dráček sehnat???