Podnájemníci (1976) (TV film)

Na tomdle dílku je nejhezčí ta úchvatná šetrnost s jakou se šetřilo na móře."Za 200Kč. měsíčně tady můžeš kouřit jak chceš.To byly podnájmy!!A ta kontrola elektriky a plynu-neskutečné.Jo ale takhle ňák to fakt bylo.

Alfa a Omega (2010)

U tohodle filmíku jsem měla pocit že jsem se vrátila ňákejch 20 let zpět.Na dnešní dobu je to jaksi nedobře uanimované a i děti mají dnes větší nároky.Tady se cosi nepovedlo.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Po skouknutí prvních čtyř epizod je to hodně koukatelný počin-takových více.Doporučuji všem milovníkům fantasy!7.6.2011-je to čím dál lepčejší .Takže upravuji své hodnocení na 5*!!! 12.6.2013-po shlédnutí třetí série bude peklo,čekání na čtvrtou-a to opět celý rok :-( Vážně musím sehnat všechny knihy, co vyšli a ještě vyjdou . Po třech sériích je totiž velké množství nezodpovězených otázek. a já bych chtěla znát odpovědi na vše, co bylo ke skouknutí.Prostě je to jako droga a tejdě budu mít roční "absťák"!!! :-D

Lov na Gluma (2009)

Pokud todle dělali amátéři-klobouk dolů.Docela solidní kopírování na jakýsi kratičký spin-off.Skouknout to jde,ale originál je originál.

Přednosta stanice (1941)

Tečka tečká čááárka,čáárka tečka tečka.........Burian je prostě super!!!

Zkus mě rozesmát (2011)

Né že bych se nezasmála,ale zase žádný nářez to nebyl a u Sandlera jsem čekala daleko více.Taková plytká romantika o ničem.

Hanna (2011)

Hanna-super dítě se super vlastnostma zabijáka.Občas jsem se naprosto ztrácela v ději a pár věcí zde,naprosto postrádá logiku.Při perfektních výkonech nepřemožitelné Hanny,jsem si však vybavila jiný filmík.Dvojčata se Schwarzeneggrem a de Vitem.Tam taky geneticky poupravily embryo a ejhle úúúž je to tu zase.Filmík který není ničím vyjámečný,ale skouknout se určitě dá.

Rio (2011)

Tendle filmík má vše,co dětský animák má mít.Příběh, skvělé tempo,chytlavou hudbu,hnusného padoucha,dostatek humoru,trochu dojetí a to vše v rytmu samby.Je to takové animované pohlazení.Pokud se chcete pobavit a zasmát se je "Rio" ta správná volba!

Všemocný (2011)

Trochu mi to připomíná lov na zlatou rybku.Když ji chytíš,splní ti tři přání.No a jako první jsou vždy prachy.Chemické používání mozkovny na plný výkon-spolkneš a taky ti splní přání.Další otázkou je-zda člověk mající takovýto potenciál myšlení,jej bude využívat zrovinka tímto způsobem.Hodně koukatelný filmík a překvapivý závěr.Celou dobu jsem čekala, co se bude dít až pilule dojdou a kolik-že to geniálních mozků využilo svůj pilulkový potenciál k něčemu smysuplnému.Prostě todle je filmík,který vás vtáhne a donutí popřemýšlet.

Červená Karkulka (2011)

Tak se nemohu rozhodnout-je todle pohádka,fantasy,hororek a nebo ňáká napodobenina vlkodlaka či Twilight ságy?Nic z toho mi nesedí a pouze jsem byla zvědavá,kdo že je tím vlkoušem.Je to na jedno nudné skouknutí a pak už nic.