Pokémon (1997) (seriál) odpad!

Viděi dospělému nelze .Toho Oskara má většina dětí.Pikaču na mě dodnes kouká z poličky plné plyšáků.Hrůza.

Žena za pultem (1977) (seriál)

Proč hodnotit propagandu a nesoustředit se na příběh samotný.Představa, že dnes někdo natočí podobný seriál s prostředím dnešních super a hypermarketů,je docela zábavná.Tehdy jsme zírali, co všechno se "běžně" dalo koupit(a ty ceny!), ale jaké by to bylo dneska?Vyprdněte se už na propagandu a podobné sračky,prostě tohle bylo.Je to jako film pro pamětníky, pro generaci která se narodila v polovině minulého století.Dneska jsou jiná svinstva a jiné nešváry.Herci odvedli svou práci více než skvěle,třeba paní Motlová nebo paní Maciuchová,která kdekoho nejednou donutila k smíchu.Jo a nemyslíte, že se dnes v televizi objevují ještě daleko horší "hnusy"?Je to prostě komunistická fraška o tom,jak že si to "kdejaký soudruh" krásně žil.Stejně bych se chtěla dožít doby,tak za 50 let,až se budou hodnotit výplody dnešní doby,které mnohdy nevyloudí ani úsměv,natož smích.Je mi fakt líto že na dlouhověkost nemaj léky v žádné ordinaci a to ani v růžové zahradě-brrrr!

Teletubbies (1997) (seriál)

Dětské,pro dospěláky nepochopitelné.Víte co je Nunu?Ale moje vnučka ví!

Hrabě Monte Cristo (1998) (seriál)

Kolikátý že todle je pokus o filmverzi knižní předlohy?Každá má něco do sebe a v každé se dá najít něco jak v + tak v -.Myslím, že pokud vznikne takto obsáhlý miniseriál,měl by se držet více předlohy.Prostoru si vyhradil zatím nejvíce ze všech adaptací.Škoda že ji nevyužil.

Chalupáři (1975) (seriál)

Kdykoliv uvidím pana Sováka v tomto povedeném seriálu, začnu mít ráda "rádionky".Jeden z mála počinů doby minulé,kde není cítit její duch.Pro mne jsou velké hvězdy ,krom pana Kemra,hlavně pan Lackovič a paní Skořepová.Ve svých rolích si to opravdu užívají-mňam!

Taková normální rodinka (1971) (seriál)

Nejlepší sitkom všech dob a dlouho nebude překonán.Na malém place s málo herci a takový skvost!

Street Fighter: Poslední boj (1994)

"Chodí Van Damme okolo,nekoukej se na něho..."anebo jó,pokud chceš zažít filmkulinářskou humornou slátaninu.Nebo jakousi zvláštní podobu parodie,asi na cokoliv.

Kameňák (2003)

Celkem nechápu tak nízké hodnocení.Pokud seriál "Comeback" má 60% pak Kameňák si zaslouží alespoň stejné hodnocení.Troška točí filmy né pro kritiku ale pro ty úúúplně obyčejnský lidi a hlavně pro odreagování.No a to tendle filmík plní velmi dobře.Samozřejmě to není nic pro nominace na Oscary ale všichni u nás jsme se s chutí zasmáli a to i vtipům,které dávno známe,no a stvořit film pouze o vtipech a s vtipem,to si lajzne jedině Z.Troška.

Pianista (2002)

Mezi spoustou válečných filmů ( a viděla jsem jich ať už dobrovolně,nebo povinně dost) je tento filmík perlou. Hodně silný příběh,skvělá hudba a výkon hlavního protagonisty je bezchybný.Můj emociometr byl skoro na plné volume a Polanski opět ukázal že umí.V novodobé filmové historii o druhé světové je Pianista a Schindlerův seznam tím nejlepším co bylo natočeno.Pokud chce dnes kdokoliv ukázat mladým,jaké že to "skoro" bylo,tydle dva filmíky patří do povinné výbavy.