Manželské etudy po dvaceti letech (2006) (seriál)

Trocha nostalgie,vzpomínek,dost slziček a obdiv paní Třeštíkové.Je to absolutní jednička v naší dokumentární tvorbě!

Jája a Pája (1986) (seriál)

Taky jste chtěli skočit do kalhot a papučí naráz?Na tohle kouknu kdykoliv a kdekoliv a určitě se u toho nedá hluboce hloubat!Nádherná loutková animace!!!!!

Sňatky z rozumu (1968) (seriál)

Pan Neff skvěle napsal a naši skvěle zpracovaly.Je to krásná přehlídka české herecké elity a zároveň,skvělá lekce dějepisu.

Pohádky z mechu a kapradí (1968) (seriál)

Hudba z Křemílka a Vochomůrky je nezapomenutelná a prostě úžasná,stejně jako téměž všechny pohádečky pana Smetany.Veverka Pizizubka a tchoř Šuperka jsou dodnes používaná v naší rodině jako přirovnání- kruciš neříkejte že netušíte čeho!

Mach a Šebestová (1976) (seriál)

Vždy mne fascinovalo oslovování příjmením.Mám to zavedené i doma.Jen to sluchátko chybí.Pan Born je mistr kresby,pan Nárožný velmistr slova a pan Macourek je prostě mistr.

Znovu u Spejbla a Hurvínka (1974) (seriál)

Pan Kirschner byl báječný nástupce pana Skupy.Z osobního setkání mám dodnes úžasný pocit a věnování v zastoupení otecka Spejbla a synstva Hurvínka.No a jako loutkář nemůžu jinak, než na všechny hurvínkoviny dát za plný počet bodů!!!

Krkonošské pohádky (1974) (seriál)

Himl-hergot-krucajs- element,proč už nikdo není dneska štont natočit něco tak krásně pohádkovýho,jako jsou tydlenc večerníčkovský pohádečky?