Kameňák 2 (2004)

O niečo horšie ako jednotka ale stále pozerateľné.

Kameňák (2003)

Ale hej, sú tam vtipné momenty aj zaujímavé nápady.

Divadlo hrůzy (1976) odpad!

Toto nie je v žiadnom prípade film! Toto je absolútny humus! O hereckých výkonoch sa tu nedá ani pískať, o efektoch sa len možno zasmiať a o réžií a celkovom spracovaní je to úbohé. Mám zásadu , že film ohodnotím, keď ho vidím úplne do konca. Na toto mi však stačilo sotva desať minút aby som si uvedomil, že úchylná zvrátená a odporná sračka je pre tento film pekné slovo. Samozrejme som to neskôr dopozeral do konca aby som nepreháňal a uvedomil si, že som urobil ďalšiu chybu, keď som si uvedomil, čo za človeka môže nakrútiť niečo také kde v jednej scéne, sú prostitútky držané v klietke ako zver a ich pán na nich večeria svoju večeru a pritom ich surovo bičuje. Alebo len tak zo srandy do hlavy vyvŕta vŕtačkou dieru a cez slamku začne vysávať mozog, mučí ľudí elektrinou, na obed má ľudské časti tela, mučí ľudí na javisku v priamom prenose za búrlivého potlesku... Aj keď by sa dalo polemizovať o tom, že ide o akýsi príbuzný film, ktorý sa podobá Hostelu, musím skonštatovať, že Hostel je oproti tomu Oscarový film (môj názor na Hostel tiež nie je pozitívny). V mojom meradle najhorší film vôbec, ktorý už nechcem nikdy vidieť a doteraz ľutujem tie peniaze, čo som zaň dal, keď som si ho v stánku kúpil.

Záchrana Gothamu (2005)

Ako sa nakrúcal v reále záverečný boj medzi Ras Al Ghulom a Batmanom v jednokoľajovom vlaku.

Gotham (2005)

Novodobá verzia Gotham city, ktorú navrhol Nathan Crowley a bola snímaná vo filme ako miniatúra. Christopher Nolan vo svojom rozhovore povedal "Chcel som Gotham postaviť ako taký súčasný, zveličený New York". Filmári sa inšpirovali aj budovami miest ako sú New York alebo Chicago.

O původu netopýra (2005)

Tak v tomto dokumente sa dozvedáme niečo z histórie komiksov o Temnom rytierovi:)

Kápě a kukla (2005)

Ako má vyzerať správna a moderná Batmanovská výzbroj a výstroj:)

Cesta k objevení (2005)

Rovnako výborný ako aj predošlé dokumenty, ktoré sa mimochodom nachádzajú na druhom DVD (aj Blue - Ray) disku filmu Batman begins.