Ant-Man a Wasp (2018)

Slabej odvar prvního filmu. Peňa opět dobrej, jinak vše snad podprůměrem.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Zasloužený 4hvězdy. Příběh není originální a snaží se kopírovat 4-5-6, spis 5, no a co? Jo a Daisy je fajn!

Deadpool 2 (2018)

Opět celkem zábavný, tentokrát to z průměru tahá Brolin..

Avengers: Infinity War (2018)

Hvězda dolu za Hulka, kterej tam v podstatě nebyl a dost chyběl. A Captaina Americu, ze kterýho udělali normoš pěšáka, toto není vývoj postavy, ale prznění (to slovo nevim, jestli ještě existuje, možná má taky debilní vývoj).

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Sympatická herecká dvojice, nevýrazný záporák, slaboučký konec. Příběh tak pro třináctiletý kluky, odkazy v něm pro skoro čtyřicetiletý. Pan režisér to měl udělat PEGI 16, ale to by to pak nesypalo, co...

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Dobrý film. Rockwell i Harrelson nadstandartní, fakt mě dost bavili. Ale s hlavní představitelkou mám problém. Nasranou hraje dobře, ale to vše ostatní ji nevěřim. Škoda.

Thor: Ragnarok (2017)

Třetí a nejlepší Thor. Zábavná, vtipná, barevná pohádka se super soundtrackem.

Liga spravedlnosti (2017)

Mě už to nebaví. A to je co říct. Zlatý sólo filmy, tydle mixy už nefungujou. Možná to zkusit napříč znáčkami, co?

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Obě hvězdy dávám za triky. Protože takto vyleštěnej a dokonalej vizuál jsem ještě neviděl. Opravdu se na to současne nic nehrabe. Ale vše okolo je opět průšvih. Je to vlastně totální béčko, s víc než áčkovejma trikama. Majkle, vyprdni se už na roboty a pojď o dům dál.