Vetřelec: Covenant (2017)

Zklamání, průměrnej scifi horor, ikdyž totálně bez napětí. Scény jsou až moc, jak to napsat, jasně nafilmovaný? Hraje tu Fassbender a pak v podstatě už nikdo... S Alien sérií, to vůbec nemá cenu srovnávat...

Captain America: Občanská válka (2016)

Captain si drží standart. Film ho ale nijak výrazně nevypichuje. Stark má na mě až příliž prostoru. Plus za Petera Parkera

Star Trek: Do neznáma (2016)

Už ne tak dobrý. Paradoxně je to víc StarTrek, než předešlé díly. Nebylo by vůbec naškodu, z toho udělat seriál, ikdyž s těmito herci je to nereálné.

S tebou mě baví svět (1982)

Nevim, fakt nevim proč, ale tento film mě vyloženě vadí, stačí si vzpomenout na jakejkoliv útržek a je mi zle. Hroznej shit

Pasažéři (2016)

Romantická scifi s poklidným tempem. Až potom, co na scénu přijde Fishbourne, dostane film jiný obrátky a trošku akčního napětí. Celkově moc pěkný a Aurora taky.

Trpaslík (2017) (seriál)

Trošku sprostá blbinka, která neni pro každýho. Poslední díl byl nejslabší. M.Hofmann mile překvapil.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Už ne tak dobrý jako předchozí dva díly. Především mě nebavil záporák a digitální-všechno zničíme. Wolverine a jeho pětiminutová zabíjecí scéna? To sem vůbec nepobral...

Warcraft: První střet (2016)

Nudááá, takhle už sem dlouho nezýval.. Je to tak nudnej film, že ani nevim, co víc k tomu napsat.