Jurský svět (2015)

Beru to jako poctu Jurskému parku. Ten je sice i poletech nepřekonatelně skvělý.. Ale i tento film je zábavný, plný akce, humoru a s obstojným scénářem. Poctivý čtyři hvězdy.

Ant-Man (2015)

Rudd, Peña, Douglas to byla trefa do černýho. Skvěle sem se bavil a na rozdíl od ostatních Marvelů, si to pustim ještě jednou. Takovejch skvělech nápadů a hlášek jsem dlouho neviděl. V kině to muselo bejt parádní.

Mimoni (2015)

Opravdu hlavně pro děti, až teda na pár vcelku násilných scén, těm ale úplnej prcek stejně nebude rozumět. Pro mě nuda, až na závěrečné kytarové sólo, to pobavilo dost :)

Holy Motors (2012) odpad!

K čemu je to dobrý?...

Avengers: Age of Ultron (2015)

Film rozhodně nenudí. Jako popcornovka proč ne, děj je ale fakt tupej, záporák nijakej, další dvě, vlastně tři postavy navíc zbytečný. Lepší trojka..

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Po první třetině filmu jsem si říkal, ale jo akce slušná, je to správně jeblý, nudit se nebudeš... No opak byl pravdou: koukat dvě hodiny, na dobívání jedoucího kamionu byla hrozná monotónní nuda. Některý scény fajn, ale odmyslete si písek a bejt to natočený třeba na dálnici, zdaleka by to takto nevypadalo. A proč se film jmenuje po herci jedné z vedlejších rolí? nechápu..

Chappie (2015)

Toto fakt ne. Režisér má sakra klesající filmovou tendenci. Jeho příštímu filmu možná už ani nedám šanci. Film jsem dal nadvakrát, k shlédnutí druhé poloviny jsem se fakt přemlouval. Nechápu proč bylo na konci tolik násilí, nechápu proč do toho Jackman šel. Nechápu celej tento přiblbej film, s ještě přiblblejšim koncem.

Jupiter vychází (2015)

Sourozencům došla šťáva. Takhle naivní vykrádačku všech možnejch filmů jsem dlouho neviděl. Po Atlasu mraků, hroznej pád na zem. Přišlo mi to jako točený pro čerstvý puberťáky, ale i ti už asi koukají na něco chytřejšího. Žádná epic scéna, žádnej humor, žádný napětí. Tak co stim potom...

Inherent Vice (2014)

Dal bych i víc, kdyby to nebylo tak moc natahovaný. Celej film jsem čekal na nějaký překvápko a ono nic. Scéna s lízačkou fakt pobavila, herci taky cajk, ale jinak třeba zápletka byla v podstatě oničem.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Opět super zábava, krása pohleďet. Jen těch bitev bylo na mě za celej film už nějak moc a chyběl mi tam jakejsi hlavní hrdina, na kterýho bych se mohl upnout a fandit mu. No nic, jdu si pustit Společenstvo prstenu.