Dnes zemřeš! (2005)

FILMBOX PREMIUM HD - Na Seagala celkem dobré. Oživení přinesly scény z vězeňského prostředí, ale zbytek je prostě čistý průměr. 1. (tj. DVD) dabing občas nepochopitelně vynechal český zvuk, ale tragédie se díky tomu nekonala. 55%

Učitelka (2016)

Noo, pane Hřebejku. Tentokrát zase trefa do černého. Sice se zde dramatickými momenty a zvraty šetřilo, ale i tak to byl jasný 4-hvězdičkový biják s velmi dobře hrající Zuzanou Mauréry, které jsem roli kantorské komunistické mrchy zblajzl. Duo Jarchovský+Hřebejk opět odvedlo dobrou práci. 77%

London (2005)

** HBO2 HD - Příjemná nostalgie. London byl jeden z mých prvních zhlédnutých filmů, kdy jsem se stal ČSFD uživatelem. Tenkrát mi tenhle kousek přišel hrozně ukecaný, což i po dnešku stále platí, ale díky CZ dabingu jsem se do toho správně dostal a rozhovory mezi Evansem a Stathamem byly fajnový. Za x let si London znovu rád připomenu. 75%

Neporazitelný: Návrat krále (2016)

Stále baví a Boyka to tam pořád krájí. Chudší rozpočet byl sice trochu vidět, ale mě to vůbec nevadilo. Stejně tak mi nevadila změna režiséra, kdy sice Isaac Florentine je na souboje v ringu a choreografie machr, ale nový režisér se rozhodně nemá za co stydět a jeho práce je také velmi dobrá. Ta dramatická část s ženou Almou byla spíše příjemným rozptýlením. Přece jen sledovat 90 minut pouze a jen souboje, to by mohlo začít nudit. Takhle to bylo správně vyváženo a Boykova motivace proč pomoc Almě, nebyla na křeč a ani to nepůsobilo lacině či trapně. Jednoznačná spokojenost! 80%

Rychle a zběsile 8 (2017)

CineStar Černý Most (ČSFD projekce) - UPOZORNĚNÍ: Těsně před začátkem filmu je opravdu velmi nutné vypnout mozek! Protože pak se Vám dostane parádní akční jízdy, kde vás nevyvede z míry řada WTF scén (viz padající auta ze střech garáží), ale zkrátka si jen užíváte všechny vaše oblíbené filmové hrdiny. Pokud mozek nevypnete, máte problém a snímek odkážete do patřičných mezí. Na velkém plátně vše skvěle funguje, je na co se dívat a soundtrack je také nadupaný. Za mě hodnotím v podstatě kladně a samotný závěr nám dává vědět, že FF má nového budoucího hrdinu, takže se můžeme těšit minimálně na FF27. 80%

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

** PRIMA COOL HD - Posledních 30 minut, které byly hlavně o vztazích mezi Izraelci a Palestinci, což mě fakt nebralo, to byla netradiční zábava v čele s jedním z nejlepších USA komediálních herců. Protože pozorovat Zohanův ojedinělý plavecký styl nebo jak dělá vlasy hedvábně hebkými a do toho stihne ještě pár kliků bez rukou, to mě fakt baví i po opakovaném zhlédnutí. Dokonce jsem si už zvykl na český dabing, kde mi pan Brousek ml. z počátku na Sandlera moc nešmakoval. 75%

Noční směna (2016)

Premiere Cinemas Hostivař (ČSFD projekce) - Lepší ***. Zejména oceňuji nápad a formu. Ovlivňování děje byla vážně zábava a bavilo mě to daleko více než děj samotný. Co si budeme nalhávat, dějově to bylo dost o ničem nebo spíše už x-krát viděné a neinvenční. Každopádně díky čsfd za kulturní zážitek. Zážitek, a to netradiční, to pro mě opravdu byl. A navíc jsem to měl do kina co by kamenem :)) 69%

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Horší než jednička, o tom žádná. Nicméně dá se na to v pohodě koukat, ale absolutně ničím vás to neohromí. Tím myslím ani akcí, střihem, dějem nebo postavami. Co si budeme nalhávat, Tom už vypadá celkem unaveně a jen Cobie Smulders trochu pozvedává hereckou úroveň. Těsné 4 hvězdy. 70%

Bezva ženská na krku (2016)

Tak toto mě hodně mile překvapilo a potěšilo. Dvojici Hřebíčková a Vetchý to ladilo a chemie fungovala. Také pěkné prostředí, veselá hudba, skvělé herecké obsazení. 77%

Rocky V (1990)

PRIMA MAX HD - Já osobně nemám s tímto dílem sebemenší problém. Byl prostě jiný od předešlých dílů. Uznávám sice, že po vynikající čtyřce, která je hodnocena jako téměř nejlepší díl série, je těžké udržet laťku, ale pětku určitě nezatracujme. Mě osobně seděla změna z akčního žánru zpět do žánru drama, stejně tak se mi líbily postavy Duka a Tommyho Gunna a závěrečný song v podání Eltona Johna ve mě vždy vyvolal takový zvláštní pocit, kdy jsem si uvědomil, že Rocky série prostě končí. Za mě tedy celkově spokojenost a ještě dodám, že český dabing mě baví, vážně - opět je zde všehovšudy 8 dabérů mluvící více jak 20 herců :)) 80%