• Pohádka

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Svýho času jsem počítala, v kolika nejpozději musím mít dítě (rozuměj dceru), abychom pak mohly být přesně takové, jako jsou tyhle dvě.. Hříšně mě napadlo, že je škoda, že nemám takhle mladou mamku, ale pak mi došlo, že za některé naše dialogy by se scénaristé nestyděli :) Pořád hledám na mapě USA Starshollow a jednou se tam určitě podívám. Ne, já tam budu žít! Ten seriál nemá chybu!

Piráti na vlnách (2009)

Chci stroj času a zbytek života prožít na Boat that rocked!!!

Benny a Joon (1993)

na co toastovač, když stačí žehlička s programem "vlna" :)) kouzelnééé

Zpověď americké nevěsty (2005) (TV film)

v sobotu odpoledne, když je člověk po operaci kolene, leží rozpláclej u televize, nechce nad ničím přemýšlet a potřebuje zabít čas je to ideální...

Prokletý ostrov (2010)

Ze začátku jsem si myslela, že jako vím přesně, o co půjde. V půlce jsem si byla jistá: no jasně, oni chtěj, abych si myslela tohle, ale já přesně vím, že to bude jinak, pár minut před koncem už jsem nevěděla, ani jak se jmenuju a u závěrečných titulků: "wow.." Temná hudba výborně dokresluje děsivou atmosféru. Doporučuju po filmu zajít na dvojku vína a doprobrat to.. :)

Těsně vedle (2007)

Tleskám za finálovou pointu, bála jsem se typického amerického konečného smíření s polibkem a zapadajícím sluncem, ALE..... konečně něco trochu jinak. ;)

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

A to jsem si myslela, že fantazie použitá při tvorbě reálií v Avataru je nedostižná. Ale kam se hrabe na Imaginárium! Tzn. že Gilliamovo obrovské lodičky a žebříky do oblak mě naprosto uchvátili a jdu sundat jednu hvězdu Avataru.

Chyťte doktora (2007)

Kam dala Táňa oči, když kývla na tuhle parodii komedie. Trapné cameo Béma a Vašuta mě nepobavilo a "znásilnění" rugby do filmu na atraktivitě nepřidalo. Neležet doma v horečkách, tak ten film vypnu dřív, takhle jsem to omylem dokoukala a do teď toho lituji.