• Pohádka

Domácí vězení (1996)

Uvědomělé děti a zlí zlí rodičové... Strašný!

Zelený sršeň (2011)

Už několik filmů nemůžu přijít na chuť Sethu Rogenovi... Není mi sympatický a proto se mu těžko fandí jakože klaďasovi. V tomhle filmu mu ještě ke všemu "slouží" o hodně sympatičtější a vtipnější Kató (ty žlutá vopice :))). A co čert nechtěl, proti Rogenovi stojí ,dle mého názoru, nejsympatičtější záporák za posledních hodně let, Christoph Waltz. Takže ať se na mě Rogen nezlobí, ale v tomhle filmu pro mě rozhodně nebyl hlavním hrdinou. Do dvojky navrhuju spolupráci pánů Kató a Chud-nof-sky :)) Jinak k filmu. Spousta technických vyfikundací a vehementů mě dostanou vždycky, dobrý fórky a elegantní pointa. Zelený sršeň bodnul téměř do černého! PS: I já se musím přidat k názoru, že jestli je něco na tomhle filmu 3D, tak akorát titulky. :(

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Akční filmy moc nemusím, ale tohle bylo dobrýýý! Willis je ještě pořád ve formě a dokonce je ještě víc nesmrtelnej :) A právě tu nesmrtelnost, kdy jsem se ke konce filmu stále častěji přítele ptala, že tohle už ale přece VÁŽNĚ není možný, Willisovi stejně odpustím, protože tenhle film mě prostě bavil! Honičky, rvačky, suchý hlášky a tři škrábance na Willisově tváři za ty 4* rozhodně stojí!

Top Gear (1978) (pořad)

Jedinečná příležitost, kdy můžou spolu koukat kluk s holkou na televizi. Kluci mají svoje auta a mototesty a my holky máme hezký auta a geniální trojici moderátorů s luxusním britským humorem.

Hledá se táta a máma (2010) (pořad)

Díky tomuhle pořadu jsme s kamarádkami zavedly pravidelné čtvrteční večery s lahví vína. Tenhle pořad by se měl promítat na katedře psychologie, protože jsou tady snad všechny osobnostní typy se všema možnýma odchylkama :)) Čím strojenější situace, tím vtipnější, takže si otevřete lahev a bavte se!

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Od odpadu zachránilo tohle "veledílo" báječná Zuzana Norisová!

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

lituju, že tenhle seriál nedávali, už když jsem byla na základce / střední.. bych se tu fyziku učila líp... ona je snad i vtipná :) u nás doma je to seriál č.1, tudíž mi přítel odpouští, že 23 minut denně miluju někoho jiného, rozuměj Sheldona :)

Sex ve městě 2 (2010)

Nenechte se zmást. Ačkoliv se tento film jmenuje Sex ve městě 2, nemá s naším milovaným seriálem absolutně nic společného!!! I když se nás snaží oslnit a zaslepit veškerým tím třpytem, leskem a luxusem, je nad horké arabské slunce jasné, že tohle nemohlo vyjít. Sex and the city = New York! Kam se vydají příště? Na Bali? Carrie a spol. patří jednou pro vždy do ulic velkoměsta, do města, které nikdy nespí. Tak se je prosím nesnažte přesazovat jinam. PS: Ta jedna hvězda je za australské ragbisty, kteří tam sice působili jako pěst na oko, ale já zrovna tomuhle sportu fandím :)

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Dlouho jsem odolávala, než jsem si tenhle film pustila.. Jedničku miluju a tak nějak jsem tušila, že tohle bude akorát klasická parazitující dvojka, která se snaží vydělat na fungujících vtipech. A taky že jo. Jenže několikrát zopakované vtipy zde vyznívají poněkud trapně... Slovy klasika: "Nuda, nuda, šeď, šeď." Doufám, že brzo zapomenu, že jsem tenhle film viděla...

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Zpívané pasáže mě popravdě řečeno nudily, to by byly jasné 3*, ale výtvarné zpracování mě vážně nadchlo, proto s jedním přimhouřeným okem a jedním červem za 4*.