Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Jak se mi Margot líbila jako Harley v Suicide Squat, tohle stálo za hovno. Místy dost přehrává, bitky jsou hodně odfláknutý a vůbec jí nejdou a zbytek party taky stojí za prd. Takový patnáctý pokračování Charlieho andílků, akorát v Gotham City. A protože patnáctý, tak i zbytečný, natahovaný a s promarněným potenciálem. Cathy Yan to zřejmě brala jako feministickou ročníkovou práci na nějaký zapadlý filmový fakultě a podle toho to taky dopadlo.

Lovec démonů (2016) odpad!

Fantasy? Horor? Ani omylem. Stačí se podívat co všechno "stvořil" Mendez a bude to každýmu jasný. A protože Dolfík asi neměl do čeho píchnout a taky musí jíst, vzal to. A odflákl to. Protože to jinak neumí.

Špindl 2 (2019) odpad!

Od režiséra, jehož největším úspěchem je estráda "Ein Kessel máme rádi Česko", scénáristy, co doteď dělal jen pár epizod nejhorších seriálů všech dob a bandy podprůměrných herců nelze čekat nic koukatelného. A když se to "něco" naláduje až po střechu product placementem, vznikne tak neuvěřitelná sračka, že konkuruje i tvorbě nechvalně slavného Trosky. Bez š.

Dítě Bridget Jonesové (2016) odpad!

Tvl, vydržet skoro dvě hodiny zírat na hnusnou tlustou a ještě víc hnusnou tlamu Zellweger, to chce buď mít v makovici totálně vymazáno Ulicí, Esmeraldou a Ordinací dohromady nebo mít v sobě litrovku samohonky a dvě platíčka Rohypnolu. Podobný dílka by se daly používat místo waterboardingu na ty nejhorší nepřátele států nebo teroristy. Vidět 5x za sebou Bridget Jonesovou, prozradím i to, co jsem nikdy nevěděl. Už jen proto, abych se nemusel dívat po šestý.

Tenkrát podruhé (2019)

Příjemnej film. Takovej ... francouzsky příjemnej. Jasně, je zřejmý jak to dopadne, ale kolikrát už jsem se ztrácel v tom co postavy "hrajou" a co je realita, Ale to vůbec nevadí, sedlo mi to. A Fanny Ardant je furt pěkná ženská, i když už je to vlastně babka :-))

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Úplnej odpad to není, ale koukat se na docela hnusnou otylou držku Zellweger jsem vydržel jen půl hodiny. První "deník" jsem kdysi viděl jen proto, že to chtěla vidět tehdejší partnerka a nebyl zas tak hroznej. Ale "druhej díl"? To už ne. Fakt už nikdy!

Tlouštíci (2020) (pořad)

Na tlustoprdy nemám důvod se dívat, ale chápu, že tím, jak se maj lidi dobře a tím pádem můžou víc žrát, tlusťochů přibejvá. A tím přibejvaj i jejich nemoci a zdraví lidi pak doplácej na jejich léčení. Navíc na ně není vůbec pěknej pohled. Když taková tlustá prasnice vyvalí ty svoje špeky v létě u vody nebo se dovalí k moři, to je teda fujtajbl!. Nebo se narve do elasťáků. To by jeden blil! A pak se vědci diví, že stoupá hladina světovejch moří a oceánů. No jasně, když se v nich válí čím dál víc vyžranejch prasat (nejen z Čech). No a právě pro ty český vyžraný prasata je tenhle pořad fajn. Ne každej tlusťoch chce chcípnout ve čtyřiceti na infarkt nebo prostě proto, že se kvůli němu převrátil autobus nebo utrhlo schodiště v paneláku. A v pořadu maj možnost aspoň některejch kil se zbavit a těšit se na to, že už jima lidi nebudou pohrdat. A když už ten pořad absolvujou a zhubnou, měli by mít každej měsíc preventivní kontrolu jestli se náhodou zas nezačali přežírat. Pokud ano, měli by zaplatit celý natáčení jako satisfakci za to že to bylo zbytečný. Takže dávám jednu hvězdu za inspiraci pro ostatní tlustoprdy.

Dlouhá cesta dolů (2014)

Nebejt tam odpornej Aaron, bylo by to víc. Ale ten jeho xicht mi to celý zkazil.

Máslo (2011) odpad!

"Protože máme strašně velký pozemky (co jsme šlohli indošům, ale pssst!), na nich postavený strašně velký farmy a v nich strašně moc krav, máme taky strašně moc másla. Tak moc, že nevíme co s ním. A tak vymyslíme idiotskou soutěž ve vyřezávání a vyškrabávání a vůbec všelijakým vyjebávání neuvěřitelně debilních námětů do obřích kostek másla. Proč? Protože jsme a) Američani, b) soutěž ve spellingu už jsme vymysleli, c) nevíme roupama co dělat, d) abysme nevymysleli ještě větší debilitu a e) abysme o tom mohli natočit film. Takoví my jsme v tý Emerice vypatlanci." (Zlatý původní obyvatelé, co jen honili bizony a sebe navzájem. Howgh!)

Vyproštění (2020)

Za mě ano, líbilo se mi to. Jsem rád, že tradiční Hollywood má solidní konkurenci v Netflixu. Jasně, občas se něco nepovede, ale to se nepovede i v Mekce filmovýho průmyslu. A tam možná častějc. Ale k filmu: nebudu si to sám pouštět podruhý, ale až to někdy budou dávat v bedně, podívám se docela rád. Odsejpá to, není to přehnaně sentimentální (krom slziček) ani brutální (krom házení dětí ze střechy) a je to docela uvěřitelný. Jasně, hodně dlouhá střelba bez přebíjení je už v akčních filmech tak nějak tradicí, kam by střelci měli všechny ty zásobníky dávat že jo. Mít je všechny v sumkách, to by se pak nemohli ani hejbat, ani dávat na držku záporákům. Ale některý věci si mohli tvůrci stejně odpustit: 1) Hemsworthovy slzičky když si povídaj s klukem proč není statečnej - když už hraje drsnýho žoldáka, kterej bez mrknutí oka pozabíjí všechny kolem sebe, jsou sebelítost a brek nad vlastní ztrátou trapný a ohraný a trapný na druhou; 2) když už scénář a rejža přiznaj, že drsnej žoldák taky může dostat na držku tak, že ho to bolí (v jednu chvíli pravá ruka), tak když už má v jedný scéně ruku v závěsu na krku, tak ji nemá v příští scéně naplno používat k boji a ani si u toho nesyknout bolestí; 3) to krvácení z krku na mostě bylo trochu dlouhý, ne? Ale nakonec - celkově to bylo fajn a já jsem občas moc velkej hnidopich :-)))