Vetřelci dávnověku (2009) (seriál) odpad!

Voblbování, spekulace, samý "co kdyby?" a "opravdu ...?", překroucenej výklad reality, ... No prostě slátanina. Nechápu, čím si tahle sračka zasloužila to hodnocení ostatních. Jeden příklad za všechny: "klíčovou dírku vymysleli mimozemšťani". Cože? A vo takovýhle debilitě autoři vydržej žvanit a obhajovat ji skoro hodinu.

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000) odpad!

Tvl :-))) Travolta, Whitaker nebo Byrne ... a stejně to totální sračka. Ty kostýmy, to je masakr :-D Jejich tvůrce je adeptem na doživotní blázinec, režisér adeptem na zastřelení a Hubbard má štěstí, že už umřel. Kdyby tohle viděl, měl by aspoň deset infarktů. Ale voni to stejně natočili proto, že je Hubbard už dávno mrtvej, protože ten by jim nejdřív všem rozkopal rypáky a pak by nedal svolení k natočení.

Zabít Gunthera (2017) odpad!

Zbytečná slátanina. I já jsem se nechal nachytat na Arnolda, který se ve filmu ale skoro neukáže, jen se o něm furt žvaní.

Zlatá maska (2020) (pořad) odpad!

Kolik peněz musí dostat lidi z tzv. "publika", aby se ponížili a šli jásat na natáčení takovéhle debility? Nebo snad Prima našla tolik lidí s IQ pod 50 a svezla je na jedno místo v jednom čase? Nebo snad objížděli blázince s nabídkou zájezdu zdarma do Prahy na natáčení? Jak moc psychicky nemocní musí být programový ředitel a ti, co mu pomohli tohle protlačit do vysílání? Jak moc přeplacení musí být účinkující? ... Když to shrnu: když se Bouček, Prachař a Bohdalová potkají v jednom "zábavném" pořadu, je to záruka trapných a vtip postrádajících "vtipů" (kterým se obvykle smějí nejvíc oni a placený komparz). V tomhle pořadu opět nezklamali. A zdatně jim v tom sekundovali "hosté" v jakýchsi maskách, kteří zřejmě dostali "honorář, který se neodmítá". Ubožáci. Nova kdysi v hrůznosti "zábavných pořadů" nastavila laťku opravdu vysoko, ale Prima ji hravě překonává a vyrábí a následně vysílá ještě větší sračky než by člověk dokázal vymyslet.

Rudá volavka (2018)

Nic extra. Ale jeden moment mě ukrutně pobavil: píchačka na gauči mezi volavkou a Nashem. To byl fakt fofr, půl minuty a hotovo :-)))

Slunečná (2020) (seriál) odpad!

Prima by ráda měla svojí Ulici, na kterou spousta ubožáků čumí už 15 let a mají z toho v hlavě řádně vygumováno. A stejně jako Nova i Prima vsadila na stupidní scénář a miliardu dílů. Ať si to užijou. A jestli někdo zastává názor, že tohle je "určeno pro současnou mládež", jsem rád, že ty dva kusy mládeže, co mám doma, sledováním tohohle braku neztrácí čas a radši drandí venku na skejtu nebo v tanečním kroužku. Bude jim to v životě víc platný než idiotskej seriál.

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Obyčejná znalostní soutěž. Nic světobornýho, ale zas žádnej propadák. Průměr.

Co na to Češi (2016) (pořad) odpad!

Soutěž pro chudé duchem, prasecky vyžrané a Matonohu. Debilní otázky, debilní odpovědi, debilní soutěžící. Není co dodat. Na druhou stranu - když se člověk potřebuje vyzvracet a nejde mu to, stačí zírat 10 minut na tenhle pořad a už to lítá samo. EDIT: Občas to mám chvíli puštěný jako kulisu při home office. Ale fakt jen chvíli, protože se to nedá ani poslouchat. Tupost soutěžících nezná mezí. Např. nevzpomenout si při otázce "Co nesmí chybět na zabíjačce" na řezníka nebo jitrnice, to vyžaduje opravdu odvážně nízké IQ.

Ava: Bez soucitu (2020)

Prdelatá Džesika si hraje na asasínku a vůbec jí to nejde. Mě u spousty filmů fascinuje, že když ženská hraje "nájemnou vražedkyni", nikdo z týmu kolem rejži ji nenaučí držet zbraň. A ta "výjimečně dobrá nájemná vražedkyně" ji pak drží jak prase kost. Pardon, jak smeták. A v případě mnoha hereček vlastně ani ten smeták neumí pořádně držet. Samozřejmě jsou výjimky, ale je jich zatraceně málo. Držet pistoli se ještě obvykle ještě jakžtakž naučí, ale s dlouhou zbraní to je většinou hrůza. A ve chvíli kdy tohle vidím, ztrácí pro mě další sledování onoho filmu smysl. Jak mám věřit tomu všemu okolo, když i malí klici umí držet pušku nebo samopal líp? Takže jedna hvězda ze soucitu.

Touha po vraždě (2020) odpad!

Ten Wiliž je fakt už zoufalec, brát role v takovejch sračkách :-D