G. I. Joe (2009)

Nulové očekávání zaručí obrovský úspěch. Dlouho jsem se tak nebavil 9/10

Sherlock Holmes (2009)

Řadím mezi nelepší Ričího práce. Sherlock jak jsme ho znali je pryč... a je to dobře, moc se těším co Moriarti příště vyvede za podařenou taškařici:) 9/10

Smrt čeká všude (2008)

Drsné, skličující, horké, napínavé, předlouhé, smutné, paranoidní, suché, krvavé, bezvýchodné - kdo by sakra chtěl tohle dobrovolně zažít? Zatím nejlepší "dokumentární" film z iráku. Rozhodoval jsem se mezi 8 a 9 body, za scénu se zámky na tržišti dám tu lepší... 9/10

Odpor (2008)

Libilo. Jsem rád, že Zwick neudělal z Bielskych svatoušky, protože nebyli. Craig super. 9/10

Avatar (2009)

Nádhera, ale to je asi tak všechno k té revoluci. Avatar má uplně všechno co má parádní film mít, rozhodně to ale není Cameronův největší šlágr. I když mám hodně výhrad k některým věcem (nejvíc teda ke scénáři), nemohu dát méně než 9/10. P.S. - Ribisi je můj oblíbenec a zde mě opět nezklamal, asi nejlepší postava z filmu (nikoli však nejhezčí, Neytiri... luv u:).

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Dle mého názoru nejlepčí Carlylova role. Jakože jsem neviděl film kde by byl špatnej, tak tady je uplně dobrej:)

Můj soused zabiják (2000)

Perryho můžu. Willise můžu. Mám rád akční komédie. Není co řešit.

Lepší už to nebude (1997)

Musím dát 5*, i když asi nechci. Kvůli Nicholsnovi a Huntové je to naprosto vynikající film, příběh nemá chybu a bylo by to uplně skvělé, kdyby někdo měl cit pro střih. Já nevím jesli jsem viděl nějakou speciální hroznou verzi pro Novu (ano viděl jsem tenhle film až 10 let po jeho natočení s českým dabingem a v televizi...), ale takhle epileptickej střih jsem už dlouho neviděl ani v tom nejamaterštějším filmu. Hrůza, naprosto to kazilo všechno, vůbec jsem se nemohl soustředit na to co se tam odehrává, když mi obraz lítá ze zoomovanýho polocelku na 1/4 vteřinovej "náhled" do očí Huntové, pak na statickej celek, opět milisekundovej střih na huntovou a končí to opět zoomem, ale z toho stejnýho bodu jako předtím (rozhovor s doktorem, schválně to zkuste zkouknout). I tak to ale bylo víc než dobrý, dávám 9/10

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Těžko slovy vyjádřit co ve mně Benjamin zanechal za emoce. Mohl bych zde napsat celou stránku superlativů, stejně bych většinu vynechal, tak se na to raději vykašlu. Stejně jako uživatel Matty, jsem po celej film musel zadržovat slzy, ale nakonec jsem se na to taky vykašlal a bulil jsem jak želva. Chtěl jsem taky něco napsat k výkonům herců, nádherné barevnosti jednotlivých scén, k hudbě, ale taky na to kašlu. Tohle je film kterej se nedá reprodukovat ostatním, každej si musí to "hodnotit/komentovat" určit sám v sobě. Pro mně je to asi ten nejemotivnější film ever. A deset minut po prvním shlídnutí ho dávám do svých top ten. 10/10..............................................................................Jediné zklamání filmu: toho starého pána měl zabít blesk:)