Terminátor: Temný osud (2019)

Víte co? Prvního terminátora jsem viděla před třemi týdny. U dvojky jsem usnula a nikdy jsem se nedokopala k dokoukání. Žádné další filmy jsem neviděla, takže se opravdu nedá říct, že jsem velký fanda. Proto Dark Fate hodnotím jako samostatný film. A mně to bavilo. Akce byla šílená v tom nejlepším slova smyslu, postavy zajímavé, příběh stejný jako v předchozích dílech (z toho co jsem tak slyšela), ale povedené odvyprávěný. Arnie a jeho one liners mě pobavili asi nejvíc. Film mě rozhodně nedonutí dokoukat předchozí díly, ale užila jsem si ho. 4*

Žít se sebou (2019) (seriál)

Paul Rudd je výborný herec. Zbytek obsazení se také moc povedl. Příběh není moc originální, ale je rozhodně originálně natočený a byla by to byla pětihvězdičková jízda, nebýt toho konce. Konec série to celé totálně zabil a teď trochu doufám, že 2, série se nedočkáme. Protože další You Me Her fakt nepotřebujeme. 4*

Wolf (2019)

Vůbec nevím, co jsem to vlastně v tom kině viděla :-O Bylo to něco mezi studentským filmem a pilotní epizodou k hodně špatnému seriálů. Herecké výkony naprosto směšné, speciální efekty neexistující.... Horor to také není. Opravdu netuším, jak se tento film dostal do kin. 1*

Kiss Me First (2018) (seriál)

Celé viděno v jeden den. Bohužel to není tak propracované, jak se to tváří. Je tam plno nelogických chyb a děr v ději. A co mohlo být průměrné tříhvězdičkové drámo, konec totálně sesadil na slabé 2*. Nic nedořešeno, nic nevysvětleno, tvůrci prostě divákům dali jeden velký prostředník a "počkejte si na další sérii, která MOŽNÁ bude..." Blah. Jestli někdy tu druhou sérku natočí, podívám se, ale žádný zázrak to opravdu není. 2*

Mrtví neumírají (2019)

Neuvěřitelné zklamání. Čekala jsem podobnou pozitivní kravinku, jako je Zombieland, ale bohužel. Tenhle film se šíleně vleče, akční scéna je tam snad jedna a vůbec to nedává smysl. Horor to není rozhodně, a 3 povedené vtípky komedii nedělají. Tak já nevím co to vlastně je, ale hit filmových festivalů rozhodně ne. 1*

Umění tančit v dešti (2019)

Já tyhle psí emocionální vycucávky prostě miluji. Nicméně tady, ačkoli byl vypravěčem, byl hafan zastrčen do pozadí. A to dost očividně. Příběh to byl stejně ale moc hezký a ke konci jsem měla pořádný knedlík v krku. 4*

Dora a ztracené město (2019)

Jsem nepolíbená originálním animákem, ale i tak jsem byla schopna si film relativně užít. Je to teda velice kýčovité a herecké výkony jsou dost směšné, ale jako dobrodružný film pro děti je to ucházející. 3*

Hodní hoši (2019)

Roztomilá komedie s milými herci. Přenese vás to zpět do dětství, kdy se úplné maličkosti zdály jako to nejdůležitější na světě. Moc příjemná podívaná, u které jsem se ne jednou opravdu zasmála. 4*

UglyDolls (2019)

Velice nudná pohádka s dost línou animací. Písničky jedna jak druhá, vše to splývalo dohromady a moc nebylo a co koukat. Celý příběh by se dá shrnout jedním jediným motivačním plakátem. "Tvé nedostatky z Tebe dělají Tebe." To rozhodně není dost na 90 minutový film. 1*

Dark (2017) (seriál)

Dobře promyšlené, ale jedna série stačila. Polovina první série už se táhla a bylo to takové celé dokola pořád. Kvalit tam ovšem je.