Obchodník se smrtí (2005)

Toto je opravdu vydařený filmek, ve kterém moc akce nenajdete, za to je zde povedený příběh a uvěřitelný Cage. Konec mě hodně překvapil. Za mě 90% :)

Obojek (1991)

Dnes již klasika, která se mi neomrzí. Film má spoustu parádních hlášek, sympatickou dvojici a i nějakou tu akci. 80% :)

Obr Dobr (2016)

Pěkný příběh a parádní triky. Jako filmek pro celou rodinu je to nenáročné a pěkně se na to kouká. Za mě 80% :)

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Celkem zajímavý film, který mě zezačátku dost nudil a furt jsem čekal co z toho vyleze. Od půlky filmu mi to přišlo dobrý. Nějak mě nenapadá co bych k tomu víc napsal. Zamě 40% :)

Ocelová pěst (2011)

Tak pro mě další překvapení filmů roku 2011, stejně jako Warrior i tento film mě dostal. Pěknej příběh, skvělé efekty, a pro mě i výborný emoce. Rocky s robotama? Proč ne!!! I když se nerubou lidi, přesto má filmek super atmosféru filmů jako Rocky, Warrior atd. Za mě 100%

Očista (2013)

Někdy se fakt divím, že originální film má takhle špatný hodnocení a shitky svítí červeně. Nevím, mě tenhle filmek přišel pěkně natočenej se zajímavým příběhem a několika zvraty. Zezačtku je filmek pomalejší a některé situace si člověk domyslí ještě předem, ale i tak je na co se dívat. Mě osobně se líbila atmosféra filmu, doprovázená pěkným soundem. Herecké výkovy a postavy parádní. Za mě 80% :)

Od kolébky do hrobu (2003)

Pěkný akční béčko, ve kterém je spousta pěkných bitek a akčních scén. Dacascos je jako záporák parádní. Za mě 85% :)

Odložené případy (2003) (seriál)

Nejsem pravidelným divákem tohoto seriálu, ale když nemůžu usnout, tak většinou každý díl dokoukám. Případy jsou většinou zajímavé a líbí se mi zde i propojení postav minulosti a současnosti. Určitě kvalitní seriál, kterému dávám 80% :)

Odplata (2011)

Pro mě pěkný filmek natočený po vzoru akčních "béček" 80. a 90. let. Příběh je klasický. Bývalý policista Rayen Varrett (Steve Austin) se vydává hledat gang motorkářů, který mu vyvraždil rodinu. Cesta za krvavou pomstou ho dovede až do malého městečka Hope, kde má gang svojí základnu. Pod vedením Drayka Santiaga (Danny Trejo) zde vyrábí drogy a celé město tak ovládají i díky podplacenému šerifovi. Po příjezdu do městečka se Varrett ubytuje v místním hotýlku, který vlastní Darcy (Serinda Swan), které gang zavraždil manžela. Když Draykův bratr Rex napadne Darcy, neváhá Rayen začít svojí vendetu a Rexe zabije. Tím Rayen rozpoutá soukromou válku s Draykem, ze které buď vyjde jako vítěz, nebo zemře a s ním všichni kdo mu pomáhali. Příběh sice není nic originálního a je viděn v hodně podobných filmech, ale co na tom sejde. Mě se filmek líbil hodně a dávám mu 95%. :)

Odplata (1999)

Tenhle film je pro mě už naprostá klasika. Melu Gibsnovi role zloděje Portera sedla dokonale. Zloděj Porter je postřelen a okraden parťákem Valem Resnickem poté, co připraví čínskou mafii o 140 tisíc dolarů. Po nějaké době se Porter vydá najít bývalého parťáka Vala a chce svojí polovinu lupu zpět. Tu však už Val nemá, protože dal 130 tisíc syndikátu, aby ho vzali mezi sebe. Porter se musí vyrovnat s Valem, skorumpovanou policií a členy syndikátu, aby své peníze dostal zpět. Za mě 100% :)