UFC Fight Night: Belfort vs. Henderson 3 (2015) (pořad)

(12) Maldonado vs. (14) Anderson 3,5* Hodně jednostranná záležitost, která místy i nudí. ………… Burns vs. Magomedov 4* Pěkný strikový zápas, kterému chybí jen zakončení před limitem. Celkem jednostranná záležitost a zasloužená výhra. ……….. Oliveira vs. Hallmann 4,5* Parádní tvrdej zápas ukončenej KO. ……….. (8) Almeida vs. Birchak 5* Rychlý peckový zápas ukončený KO. ……….. (4) Teixeira vs. (9) Cummins 5* Parádní tvrdej zápas ukončenej krvavým TKO. ……….. (4) Belfort vs. (12) Henderson 4,5* No na to jak oba bojovníci vyčkávali tak je to hodně rychlý KO. ………… Pěkný event s parádními Kočky. 85%

Lung č' ku č' chej lung ťüe čchi (2014)

Pěkný animák s místy nádhernou animací, ale kterému nesedl anglický dabing. Příběh je zajímavý, akce je tu víc než dost a i postavy si dokáží diváka získat. Za mě 80% :)

B. Monkey (1998)

Pěkný chytlavý příběh, u kterého se člověk nestačí ani na chvíli nudit i přes své pomalejší tempo vyprávění. Hlavní charaktery jsou parádně zahrané a člověk jim postupem filmu začne i fandit. Za mě 85%:)

Až tak moc tě nežere (2009)

Zajímavé příběhy, které jsou navíc hvězdně obsazené a věrohodně zahrané. 80% :)

The Angriest Man in Brooklyn (2014)

Pěkný, místy smutný příběh, který má vyhovující délku. I když Williamse vůbec nemusím, tady mi nevadil a jeho role mi sedla. Za mě 80% :)

Žiješ jenom dvakrát (1967)

O trošku slabší díl než minulý, ale i tak parádní Bondovka. 75% :)

Thunderball (1965)

Opět hodně povedená Bondovka, ve které je opět víc akce než v předešlých dílech, spousta hraček od Q, skvělé prostředí filmu, pěkné herečky a jeden mega podmořský souboj na konec. Soundtrack je taky povedený. 80% :)

Goldfinger (1964)

O něco akčnější díl než oba předchozí filmy a má i zajímavější záporáky. Taky se zde objeví Q a jeho hračky, takže paráda. 80% :)

Srdečné pozdravy z Ruska (1963)

Hodně podobné jako první Bondovka, opět parádní filmek, na který se kdykoliv rád podívám. 75% :)

Apocalypto (2006)

Příběh není kdoví jak převratný, ale výprava se povedla na výbornou. Délka filmu není ani znát. U filmu jsem se nenudil a rychle uběhl. 80% :)