UFC Fight Night: Miocic vs. Hunt (2015) (pořad)

Matthews vs. Vick 4* Celkem rychlý zápas ukončený submisí. ........... Perosh vs. O'Cannell 4,5* Hodně rychlý zápas ukončený TKO. ........... (14) Tavares vs. Whittaker 5* To samé co předchozí zápas. Opět rychlé TKO. .......... (4) Miocic vs. (5) Hunt 5* Hodně jednostranná záležitost. Dlouhej, místy krvavej zápas. Poražený fighter má neskutečnou výdrž. Po tolika utržených ranách TKO. .......... Povedený event kterému nic nechybělo. 85% :)

UFC 188: Velasquez vs. Werdum (2015) (pořad)

(5) Torres vs. (15) Hill 2,5* Ženský zápas, který mě vůbec nebavil a ani nebyl ukončenej před limitem. .......... Rodriguez vs. Rosa 4,5* Hodně krvavej zápas ve kerém jsou pěkné kopy, údery, ale i práce na zemi. Škoda, že není ukončený před limitem. .......... (10) Gastelum vs. Marquardt 4,5* Pěknej tvrdej zápas, ve kterém je i nějaká ta krev. Ukončení je TKO. ........... (4) Melendez vs. (9) Alvarez 4,5* Pěknej strikovej zápas, kterej je ke konci i krvavej. Na konci hodně zajímavé a chtěl bych vidět ještě jedno kolo. Výsledek nevím, nevím. (c) Velasquez vs. (ic) Werdum 5* Hodně krvavej zápas, ale na straně, kde jsem to nečekal. Vítěz měl pěknou odolnost proti úderům na hlavu a lepší kardio než poražený, který mi přišel po prvním kole unavenej a bez formy. .............. Za mě celkem povedenej event ve kterém je nejlepší hlavní zápas večera. Dávám 80% :)

Oldboy (2013)

Není to sice takový masakr, jako původní Oldboy, ale zas to má něco do sebe svou tísnivou atmosférou, hereckým obsazením a zajímavým koncem, který jsem vůbec nečekal. 85% :)

Road House (1989)

Pěkný béčkový, dalo by se říct i martial art film, který mi pěkně uběhl a bavil jsem se u něj. 70% :)

Green Lantern (2011)

Určitě povedená komiksárna se zeleným super hrdinou, pěknými efekty a povedenou akcí. Reynoldsovi role Lanterna sedla a je škoda, že film neměl takový úspěch aby byla dvojka. Prostě oddechová sci-fárna u který jsem se nenudil a užil jsem si jí. Má i povedený soundtrack. 85% :)

Kat: Válečná zóna (2008)

Tak oproti Katovi z roku 2004 zde máme mnohem temnější podívanou, s novou tváří Franca Castla. Tento film by se dal brát jako pokračování, po letech Castelovi honby za vyčištěním města od zločinců. Navíc je zde mnohem víc krvavé akce, která je pěkně natočená. Za mě 85% :)

Z pekla (2001)

Pěkný atmosférický film o vraždách prostitutek, které měl na svědomí Jack Rozparovač, který je natočený podle komiksové předlohy stejného názvu. Je zde spousta napětí a celé je to pěkně zahrané. Za mě 80% :)

Ex Machina (2014)

Jako pecku bych to určitě nebral, ale celý mě to chytlo a nepustilo až nepřišly titulky. Konec filmu se dal čekat a asi nikoho moc nepřekvapil. Herecky to bylo dobře zvládnuté a efekty byly povedené. 70% :)

Jumanji (1995)

Pěkný fantasy film, který je vtipný, udrží diváka a po tolika letech má pořád pěkné efekty. Za mě 80% :)

Penny Dreadful (2014) (seriál)

Pěkný temný, místy hodně hororový seriál s nabušeným hereckým obsazením a parádní atmosférou. Seriál má pomalejší tempo, povedené efekty a pochmurnou hudbu. 1. série: První díl je hodně krvavý a seriál nás seznamuje s hlavní zápletkou a postavami. Poté má série poklidné tempo, které se rozjede v posledních třech dílech. Celkově by se dalo říct, že je první série uzavřená, takže jsem zvědavý, co nás čeká v druhé. (Nějaké nápovědy samozřejmě v posledním díle jsou). 80% :)