Život Adèle (2013)

Určitě povedenej filmek o vzájemném vztahu dou dívek, kterej zobrazuje vztah od prvních až do posledních kůčků. Herečky vybrány parádně a svoje role zahrály hodně věrohodně. Jediný co mě dost zaskočilo byl nevýrazný konec. Jinak mě film i pna svojí délku a pomalý styl vyprávění pohltil. 85% :)

Život i smrt porno bande (2009) odpad!

Tak tenhle film mě vůbec ničim nenadchnul. Čekal bych něco jako Srbský film, ale tohle fakt ne. Za mě 0% :)

Život je jen jeden (2011)

Krásný příběh v nádherném špaňelském prostředí plný vtipných scén, ale i se spoustou situací k zamyšlení. 90% :)

Život je krásný (1997)

Jako komedie to u mě moc nefunguje, protože je mi hlavní postava moc otravně ukecaná. Na druhou stranu je to pěkný příběh, který v sobě určitě skrývá spoustu emocí (ale ty mě za srdce nechytly, díky hlavní postavě). Film mě chytl a držel až do konce a to je hlavní. 70% :)

Živý terč (1993)

Pěkný akčňák, který mi kazí nespočet zbytečných zpomalených scén v momentech kdy se ve filmu nic akčního neděje. Jinak je to akcí nabušený film od začátku až do konce, na který se vždy rád podívám. Herecky je to pěkně obsazené a záporáci jsou rovnocennými soupeři. I nějaká ta hláška zde je. 85% :)

Živý terč 2 (2016)

Já jsem spokojený. Oproti prvnímu dílu zde přibylo pár parádních soubojů s Adkinsovými parádičkami. Také se mi líbí výběr místa na lov. Film není nikterak návazný na předchozí film. Je natočený svižně a má i pěkné akční scény. Za mě spokojenost a dávám 80% :)

Žoldák: Legie zkázy (1998)

Todd (K. Russell) je od mala vychován jako stroj na zabíjení. Vyhrál nespočet válek, postžílel stovky nepřátel. Jenže jak už to tak v životě bývá, Todd je nahrazen genetidky lepšími a výkonějšími vojáky. Po porovnávání sil, je Todd považován za mrtvého a spolu s mrtvými vojáky a odpadem, vyhozen na zdánlivě opuštěné planetě. Zde se Todda ujmou místní lidé, kteří zde havarovali a vytvořili kolonii. Když se na planetu vrátí vojáci za účelem cvičení (každý civilista bude považován za nepřítele).Todd je postaví na stranu civilistů a setká se tváří v tvář svým bývalým velitelům a jejich novým vojákům. Žoldák: Legie zkázy je čistá akční řežba s prostým příběhem a parádní akcí. Je zde spousta pěkných efektů skvělý soundtrack. Pro mě je tento film jeden z nejlepších K. Russella vůbec a vždy se na něj rád podívám. Za mě 100% :)

Žraločí jezero (2015)

Celkem zbytečný film, ve kterém moc žraloka neuvidíme. Krom snad jedné pěkné slečny tu není ani nic, na co by se dalo koukat, když už je to taková utahaná nuda. Za mě 30% :(

Žralokonádo (2013) (TV film)

Tak tahle ujetina má dech beroucí heroickej konec :D 40% :)

009 no 1: The End of the Beginning (2013)

Na Japonskej film to není zas taková úchylárna, jak bych čekal. Film je celkem parádní akční jízda, kterou kazí snad jen hodně levný efekty. Obsazení je zde hlavně pro mužské oko a to se týká i kostýmů, které jsou pěkně odvážné. Co se týče akce, tak bitky jsou místy parádně natočené, ale místy i pěkně za zlobí kamera. Příběh je jednoduchej a viděnej ve spoustě jiných filmů. Mě osobně se to líbilo a dávám tomu 80% :)