Conor McGregor: Notorious (2017)

Celkem povedený dokument, který na konci trochu rychle ulítl. Podle mě tam mělo být i to, jak se připravoval na dva poslední fighty, které zde už jen prolítly. Takhle 80% :)

UFC 229: Khabib vs. McGregor (2018) (pořad)

(8) Waterson vs. (9) Herrig 4* Pěkný ženský zápas, ve kterém je vše, krom zakončení před limitem. Vítězka si to zasloužila. ........ (2) Lewis vs. (5) Volkov 4,5* Pěkný zápas, který byl celkem jednostranný, ale konec byla šťastně strefená rána. ........... (7) Saint Preux vs. (12) Reyes 3.5* Celkem průměrný zápas ukončený pěkným KO. ............ (2) Ferguson vs. (8) Pettis 5* Skvělý, krvavý svižný zápas, který končí bohužel předčasně, kvůli zlomené ruce. Třetí kolo by bylo určitě také pěkné. Takže TKO. ............. (c) Nurmagomedov vs.(1) McGregor 5* Zápas pěkný, submise taky, ale to co přišlo po tom je silná prasárna. Přijde mi, že dementi v UFC ztrácí kontrolu v ochraně bojovníků, hlavně, že tam mají hromadu tlustých a starých prasat jako ochranku. Celkově pěkný event kterému dávám 85% :)

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Rozhodně povedené a možná i o něco lepší než první díl. Zápletka zajímavá a Cruisova nová kolegyně stíhala akci, jako její protějšek. Mladá dívka nebyla tak otravná jak sem čekal. Celkově pěkný akčňák na odreagování, který pobaví i občasnými hláškami. Finálová bitka hodně drsná. 85% :)

Tau (2018)

Komorní sci-fárna, která mě zaujala příběhem a rozvíjejícím se vztahem dívky a myslícího počítače. Efekty jsou pěkné, ale hlavní roli tu nehrají. Obsazení sympatické a Ed jako chladný vědec v poho. Atmosféru dolaďuje pěkně vyvážená hudba. Za mě 85%. :)

Barry Seal: Nebeský gauner (2017)

Pěkný a zajímavý příběh, který zabaví. Vtipné to moc není, za to mi to dost připomíná film Obchodník se smrtí, protože je to koncepčně pojaté stejně. Cruise se do role hodil a filmu sedl i dobový vzhled. Za mě 80% :)

Anon (2018)

Celkem zajímavý nápad, ale nudné provedení. 50% :)

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Přímé pokračování předchozího dílu se odehrává po dvou letech. Film je víc akčnější, vážnější a je zde méně humorných scén, než minule. Akce je zde opravdu hodně a je svižná a pěkně natočená. Příběh opět pěkný. Obsazení více méňe stejné, jen nás opustil Renner a částečně ho nahradil Cavill. Film má několik překvapení a svižné tempo. Za mě 98% :)

Arrow - Série 6 (2017) (série)

Povedená řada, ve které se dodně přitvrdilo. Spojení více záporáků a postupné odhalení hlavního zmetka graduje do svižného finále. Konec mě opět hodně překvapil. Za mě 97% :)

UFC Fight Night: Santos vs. Anders (2018) (pořad)

(13) Markos vs. Rodriguez 3* Ženský zápas končící remízou. .......... Barao vs. Ewell 3* Nezáživný zápas, který má pár světlých momentů. ............. Alvey vs. Nogueira 5* Parádní zápas a skvělý návrat jedné, pro mě, legendy. Parádní KO. .......... (14) Oliveira vs. Pedersoli 5* Hodně rychlý zápas ukončený KO. ........... (12) Santos vs. Anders 5* Pěkný zápas, ukončený tvrdým TKO. ............. Povedený event, který mě potěšil Nogueirovým návratem a hlavním zápasem večera. 80% :)