Mortal Kombat: Rebirth (2010)

Pěkně našláplej filmeček. Lateef opět borec jak svin. Rozhodně bych se nezlobil za celovečerňák s Whitem, Crowderem. Mohl by přibýt i Adkins :) Za mě 90%

Zlomek sekundy (1992)

Vynikající film z 90. let který nepostrádá humor a skvělé akční scény. Rutgeru Hauerovi Role Harleyho Stonea sedla skvěle. Můj nejoblíbenější film s tímto hercem, který se mi nikdy nezprotivý. Za mě 86%

Princ z Persie: Písky času (2010)

Podle mě je to jeden z nejlepších filmů natočených podle hry. Celý film se odehrává v krásném a pestrém prostředí. Obsazení filmu se taky povedlo a i když jsem Gyllenhaalovi vůbec nevěřil, že by Dastan v jeho stál za něco, tak jsem se mýlil. Prince ztvárnil na výbornou. Princezna Tamara je v podání Gemmyopravdu krásná a parádně zahraná. Záporák je taky hodně povedený a věrohodný. Ve filmu není zas tolik akce a ani tak moc kaskadérských (parkourových) parádiček jako ve hře, ale zas to má pěkný plynulý příběh, na který se mi pěkně koukalo a u kterého jsem se nenudil. Efekty jsou parádní a je na co se koukat. Proměny času jsou vždy suprově udělaný. Všechno dění dolaďuje pěkně vytvořený soundtrack. Za mě 95% :)

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Dvojka je luxusní ale trojka ji překonává. Co tam ty borci dokazujou to je paráda. Boyka je prostě král!!!!! Z filmu se stala v okolí mých kamarádů skutečná legenda. Není snad chvíle, kdy někdo z nás nezahlásí nějakou větu z tohohle pro mě kultovního filmu. Tohle je opravdu dokonalost. Jasných 100% :)

Wrestler (2008)

Mickey to zahrál skvěle. Škoda, že nedostal Oskara. Zasloužil by si to. Za mě 95%

Nováci (1995) (seriál) odpad!

Trapárna jako storo všechno, co natočí Nova. 0%

Icarus (2010)

Pěknej akční film, kde zas Dolphy vypadá drsně. U filmu sem se bavil. Jen tak dál :) Za mě 75%. :)

Komando (1985)

Komando je vůbec první film, kterej jsem viděl na již legendární VHSce a okamžitě jsem si ho zamiloval. Film neni nic jinýho než jedna velká akce, která má i spoustu chyb (jako např.: Odřený, neodřený a zas odřený porshe, nebo když vybuchujou granáty, jsou vidět vystřelovací plošiny) I přes chybky je akce hodně našláplá a poslední zhruba půlhodinka je jedna velká střílesí akce zakončená parádním (i když dnes spíš zastaralým) soubojem na nože. Krom akce zde padají i spousty hlášek, které znám na zpaměť. Je škoda, že na originál DVD je až druhej dubing, kterej už taky začínám mít zažitej, ale furt to neni ono. (když nebudu počítat jednohlasnej, tak byšel ještě jeden, kde ty vtipy maj větší sílu jako např.: Nedošla ti pára, Bennete?) Dokonce u nás film vyšel ve dvou verzích. Jedna je ořezaná od krvavých scén a chybí tam hlavně záběry kulek vnikajících do těl a i useklá ruka mačetou. Arnold je v roli bývalého plukovníka Johna Matrixe dokonalej stroj na zabíjení, kterýmu nevadí ani desítky protivníků, když jde zachránit svojí unesenou dcerku. Parádní hudba filmu skvěle dokresluje atmosféru. Obsazení filmu je parádní a postupná likvidace hlavních záporáků stylová a většinou doplněná nějakou tou hláškou. Arnie není Willis, tak má i po brutálním masakru jen pár krvavých šrámů. Film je hodně přehnanej a podle mě je to větší řežba než konkurenční Rambo, ale já to tak mám rád. Komando o jednom muži je prostě best. Tento film byl můj úvod do světa akčních filmů, a i nejen tím se pro mě stal jejich ikonou a Arnie nejlepší akční hvězdou. Pro mě prostě nejlepší z nejlepších. Viděno za ta léto nesčetněkrát a určitě tak bude i do budoucna. 100% :) PS: tady je pár vynechaných a rozšířených scén http://www.youtube.com/watch?v=uOxql3dSEaw