Superman II: Verze Richarda Donnera (2006)

Rozhodně zajímavá verze Supermana, který má úplně jiné vyznění. Pořád je to Sci-fi komedie, která oproti novým Supermanům sází hlavně na humor než na monumentální akční scény (i když zde samozřejmě taky nějaké jsou). Stejně jako u jedničky i zde je vidět stáří filmu na tricích, ale i tak je to povedená zábava. Za mě 80% :)

Marťan (2015)

Hodně povedená podívaná, u které člověk postupem času začne opuštěnému astronautovi fandit a trnout při každé nepřízni osudu. Jasný, je to celkem pohádka, ale mě to nevadí. Film má úžasný efekty, skvělou hudbu a obsazení se také povedlo. Za mě 90% :)

UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne (2015) (pořad)

Hein vs. Sajewski 2,5* Svižná strikovka, která mě moc nebavila. .......... Sobotta vs. Kennedy 4,5* Pěkný zápas ukončený submisí. ........... (12) Siver vs. (15) Kawajiri 3* Průměrný strikový zápas. ........... (c) Jedrzejczyk vs. (3) Penne 5* Krvavá ženská striková řezničina, ve které se po celou dobu něco děje. Postupem čahu hodně jednostranné. ............ Takový půměrný even se skvělým hlavním zápasem večera. Za mě 60% :)

UFC Fight Night: Boetsch vs. Henderson (2015) (pořad)

(11) Rivera vs. Caceres 5* Hodně rychlej zápas ukončenej KO. ........... Soto vs. Birchak 5* Opět parádní rychlej zápas ukončenej KO. .......... Tavares vs. Ortega 5* Tak toto byl brutální masakr, kterej byl hodně krvavej. Ukončený je to TKO. ......... Poirier vs. Mendeiros 5* Další mazec podívaná ukončená TKO. ............ (9) Rothwell vs. (13) Mitrione 5* Rychlý zápas ukončený submisí. ............ (13) Boetsch vs. Henderson 5* Opět hodně rychlý zápas ukončený KO. ............ Neuvěřitelný event, který neohromil startovací listinou, za to překvapil skvělými zápasy. 100% :)

UFC Fight Night: Barnett vs. Nelson (2015) (pořad)

Hirota vs. Ishihara 3,5* Strikový zápas bez ukončení před limitem. .......... Kikuno vs. Bradao 5* Velice rychlý zápas ukončený TKO. ........... (8) Mizugaki vs. Roop 2,5* Zápas hodně u pletia a bez zajímavější akce. ............ (7) Horiguchi vs. (13) Camus 3.5* Striková akce bez ukončení před limitem. ............ (6) Mousasi vs. Hall 5* Celkem rychlý zápas ukončený TKO. ............. (8) Barnett vs. (11) Nelson 4* Na pohled ne moc atraktivní zápas, ale padlo zde hodně tvrdých úderů. ............ Celkem povedený event. 66% :)

UFC 192: Cormier vs. Gustafsson (2015) (pořad)

(6) Eye vs. (12) Peňa 4,5* Pěkný ženský zápas se spoustou pokusů o submisi. .......... (1) Benavidez vs. (14) Bagautinov 3,5* Svižná striková akce, ale nic zásadního se zde neděje. ............ Jordan vs. Magomedov 3,5* Místy až hodně opatrnej strikovej zápas. Trochu krvavej a bez ukončení před limitem. ........... (4) Bader vs. (5) Evans 4* Opět strikový zápas, kterému chybí ukončení před limitem. .............. (c) Cormier vs. (2) Gustafsson 5* Parádní strikovej zápas, kterej je hodně krvavej. Opět chybí ukončenípřed limitem, ale je to skvělá řeš s parádními šancemi na obou stranách. ............. Celkem povedenej event, kterému vévodí hlavní zápas večera 75% :)

Smallville (2001) (seriál)

Parádní seriál o mladém Clarku Kentovi odehrávající se dlouho před tím, než se stane Supermanem. Obsazení je perfektní a člověk si všechny hlavní hrdiny oblíbí. Na seriál jsou i efekty celkem slušné a nevypadají trapně. Jednotlivé díly jsou spíš epizodické a každý díl je většinou o něčem jiném. Vztahový pokrok postav je však zachován a vše sedí parádně. Odklon od komiksu je zde velký, ale to se snažili komiksový tvůrci dohnat přidáním postav do stávajících sérií. Jasné, někdy už zavání Clarkova lovestory nudou, ale dá se to přežít i v mém věku. Zamrzelo mě finále poslední řady, kdy bych čekal epičtější podívanou. Celkově pro mě seriál 90% :)

Hitman: Agent 47 (2015)

Pro mě povedená akční výplachovka, kterou hyzdí jen ten šílený střih u soubojů. Akce je zde spousta, příběh je povedený, obsazení mi sedlo a soundtrack se pěkně hodil. 85% :)