UFC 5: The Return of the Beast (1995) (pořad)

Vyřazovací turnaj, který má spoustu pěkných zápasů, ale taky jeden extrémně dlouhej a pro mě nudnej. Vítěz turnaje má i jeden parádní zápas, kterej se mi líbí nejvíc. Rozhodčí John McCathy. Za mě 86% :)

UFC 4: Revenge of the Warriors (1994) (pořad)

Opět se bojovalo formou vyřazovacího turnaje, kde proti sobě nastoupili borci různých vah a bojových stylů. Bojovalo se na jedno kolo dokud nepadlo K.O. a nepoužívaly se rukavice jako v současnosti. Je zde spousta pěkných zápasů, kterým kraluje parádní finálový zápas. Rozhodčí opět John McCathy. Za mě 90% :)

UFC 3: The American Dream (1994) (pořad)

Opět se bojovalo formou vyřazovacího turnaje, kde proti sobě nastoupili borci různých vah a bojových stylů. Bojovalo se na jedno kolo dokud nepadlo K.O. a nepoužívaly se rukavice jako v současnosti(díky tomu bylo dost rychlých K.O.). Také se používaly dnes už nepovolené údery, jako např.: rány do zátylku. Aréna mi přišla taková provizorní, protože konstrukce byla omotaná pouze molitanem (dokonce se i rozloží). Zúčastnil se i vítěz předešlého UFC. Finálový zápas se nekoná, protože jeden vítěz z předchozího zápasu nemůže pokračovat.Rozhodčí John McCathy. Nejlepší zápas podle mě Kimo vs. Gracie. Za mě 86%

UFC 2: No Way Out (1994) (pořad)

Opět se bojovalo formou vyřazovacího turnaje, kde proti sobě nastoupili borci různých vah a bojových stylů. Bojovalo se na jedno kolo dokud nepadlo K.O. a nepoužívaly se rukavice jako v současnosti(díky tomu bylo dost rychlých K.O.). Také se používaly dnes už nepovolené údery, jako např.: rány do zátylku. Aréna mi přišla taková provizorní, protože konstrukce byla omotaná pouze molitanem. Jako rozhodčí se poprvé představí John McCarthy, který soudcuje v tomto sportu do dnes. Zúčastnil se i vítěz předešlého UFC. Je zde spousta pěkných zápasů. Za mě 86% :)

UFC 1: Beginning (1993) (pořad)

Historicky první Ultimate Fight Championship se pořádal 12. 11. 1993 a bylo to formou vyřazovacího turnaje, kde proti sobě nastoupili borci různých vah a bojových stylů. Bojovalo se na jedno kolo dokud nepadlo K.O. a nepoužívaly se rukavice jako v současnosti (díky tomu bylo dost rychlých K.O.). Také se používaly dnes už nepovolené údery, jako např.: rány do zátylku. Aréna mi přišla taková provizorní, protože konstrukce byla omotaná pouze molitanem. Hned v prvním zápasu bylo vidět, že se nevědělo, jak se budou boje vypadat. Padlo hodně rychlé vítězství. Další zápasy už byly parádní. Za mě 86% :)

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Prequel k seriálu Spartacus: Blood and Sand, Spartacus: Gods of the Arena, nás zavede do doby, kdy byl v Batiatově ludu šampion Gannicus a Oenomaus se teprve uzdravoval po těžkých zraněních utržených v aréně Stínem Smrti. Batiatus a Luctetia spřádají své intriky, nejen proti Batiatově otci, ale i proti vysoko postavenému Tulliovi, který rozhoduje, kdo se bude účastnit významných her včele s prvními zápasy v nově postavené aréně. Je zde spousta postav, které jsou i v Blood and Sand. Je zde natočena spousta věcí o kterých se mluví v Blood and Sand. Prequel je v tomto ohledu opravdu vydařený. Poslední díl je zakončen parádní dvacetiminutovou bitvou v aréně. Jediný na co bych upozornil diváky, kteří ještě neviděli Blood and Sand, je že tvůrci začínají a ukončují seriál událostmi, kterými končí Blood and Sand, což mi přijde celkem zbytečný a prozrazuje to finále první série. (Stačí přeskočit v prvním díle hned na začátku 2 minuty a v posledním díle poslední 2 minuty). Seriál je plný intrik, neskrývaného sexu ( jak mužů s ženami, tak mužů s muži a žen s ženami), vulgární mluvy a napěchovaný skvěle natočenými souboji plnými brutality a hektolitry počítačové krve, která zvýrazňuje masakry odehrávající se na obrazovce. To vše doprovází skvělý soundtrack. Pro mě je to vynikající seriál, který se s ničím nepáře a to je dobře. Za mě jasných 100% :)

UFC 158: St-Pierre vs. Diaz (2013) (pořad)

Ricci vs. Fletcher 4* pěknej svižnej zápas, parádní údery i kopy……….. Ring vs. Camozzi 4* další pěknej zápas kterej je svižnej a plnej tvrdých úderů, trocha krve zde taky je ………. Ellenberger vs. Marquardt 4,5 * Sice velmi rychlý zápas, ale pěkně ukončený KO a krvavý……….. Condit vs. Hendricks 5* tak tohle byl sakra parádní zápas, nechybělo mu vůbec nic a oba borci si to dávali parádně. Nějaká krev byla, takedownů, skvělých úderů a kopů byla spousta…………. St-Pierre vs Diaz 5* Parádní zápas, kterej začne hodně ve vedení GSP, ale i Diaz má později pěkný šance. Celej zápas jsem byl napjatej a hodně mě bavil…… Celkově je to hodně vydařenej event, ve kterém se mi líbily všechny zápasy. Pro mě tentokrát poslední dva zápasy nerozhodně, oba měly své styly a opravdu stojí za to. Jak píše kapsomut – GSP vs. Hendricks by byl parádní řežba a díky Hendricksově ráně by to neměl GSP určitě jednoduchý. Parádní event a za mě 95% :)

Sherlock Holmes (2009)

Než jsem viděl tohoto Sherlocka Holmese, nikdy mi filmy o tomto detektivovi nic neříkaly. Když jsem slyšel, že tento film je něco úplně jiného, než jak byl Sherlock do této doby prezentovaný, tak jsem dal filmu šanci. Film mě hodně překvapil svým pohledem na slavného detektiva i pěkným příběhem. Herecké obsazení bych už nechtěl vidět jinak, protože Downey Jr. i Law jsou naprosto skvěle sehraní. Ve filmu nechybí napětí, ani vtipné scény, které filmu dodávají parádní atmosféru. Triky jsou parádní, hudba dokonale sedla a celkově nemám nic co bych filmu vytknul. Za mě 100% :)

Kozí příběh se sýrem (2012)

Pěkná pohádka, která by se mohla v dnešní době plné Shreků, Dob ledových, atd..... dětem líbit. Animace je pěkná, i když to není kdovíjaký zázrak. Místy je filmek vtipný. Namluvená je pohádka stejným stylem jako první díl. Kombinace nové pohádky a starých známých postav z pohádek je povedená. Příběh je jednoduchý, ale filmek mě chytnul od začátku až do konce bavil. První díl se mi sice líbil víc, ale i tak bych hodnotil druhý díl na pěkných 86% :)

UFC 157: Rousey vs. Carmouche (2013) (pořad)

Koscheck vs. Lawner 4* Pěknej zápas s parádním TKO……. McGee vs. Neer 4* Taky pěknej zápas, ve kterém padne spousta úderů a je tam i trochu krve :)……… Faber vs. Menjivar 4* další pěknej zápas ve kterém byla jedna velká chyba potrestaná parádním submissionem. …….. Robertson vs. B. Jardine 5* Parádní zápas ve kterém se jede na zemi a končí submissionem. ………. Machida vs. Dan Henderson 5* Technicky parádní zápas, ve kterém nechybí pokusy o submissions, takedowny a skvělé údery a kopy. Začátek je sice pomalejší, ale jinak je zápas skvělý. Nejraději bych tu viděl remízu :)……….. Rousey vs. Carmouche 5* Na tento zápas jsem se hodně těšil, protože jsem ještě žádný ženský MMA fight neviděl. Jako premiéra v UFC se ženský zápas snad ani líp vydařit nemohl. Je to fakt mazec, ve kterém to vypadá všelijak a skončí to opravdu parádně (Navíc jsem fandil vítězce :D)……… Bermudez vs. Grice 5* další parádní zápas, kterej je svižnej a padá v něm spousta skvělých úderů a všeho ostatního. Nebál bych se zápas označit za nejlepší v tomto Eventu. Oba borci by si vítězství zasloužili…… UFC 157 se podle mě hodně povedlo a hlavní zápas byl suprovej. Za mě 97% :)