mala_kea

okres Kolín
věčný optimista

1 11 22 32 39 40 41 42 následující >>
    • 21.6.2009  13:12

Dva zhulenci cestují světem a setkávají se z různými příhodami.Tak s tímto problémem se v "huličkých" komediích setkáváme snad pořád, ale Danny Leiner ukázal, že má na to točit mnohem lepší komedie než jiní režiséři, kteří se o to pokoušeli.plný počet

• 21.6.2009  13:09
    Far Cry (2008)

Myslím si, že to není tak špatná, na to, že to točil Uwe Boll. Dívat se na to nechá, hlavu a patu to má, takže není o čem diskutovat. Rozohdně koukatelný film

• 21.6.2009  13:06
    Okrsek 13 (2004)

Výborná podívaná, ze super Davidem Bellem..opravdu povedené dílo. Způsobem, jakým dnešní lidé utíkají a mlátí jiné, nemá obdoby, opravdu se mi to líbilo.

• 21.6.2009  13:04

Každý jednotlivý snímek tohoto filmu by mohl být bez nadsázky uměleckým dílem. Co se týče vizuální stránky dost možná se 300 pohybuje na hranici mé absolutní špičky. Co se týče spracování soubojů je(!!!) 300 má osobní špička. Myslel jsem že vrcholem přenesení komixu na stříbrné plátno je Sin City, ale pan Snyder mě dokázal ještě více nadchnout. A dál? Dál je to přesně ta řežba kterou jsem chtěl a které se mi dostalo, minimum příběhu, maximum akce, prokládané misteriozními obrazy a nadsázkou. Nádherně odvyprávěný příběh

• 21.6.2009  13:04
    Vodní svět (1995)

Klasika mého dětství, nemohu jinak.

• 21.6.2009  12:56

Za každou cenu není potřeba hordy mrtvých vojáků, ikdyž....Katryn, skvělá práce.

• 21.6.2009  12:50
    Pokoj 1408 (2007)

Nevím, jak okomentovat tento snímek, prostě klasický horor, žádný zázraky v něm nehledejte

• 21.6.2009  12:47
    Mrtvý sníh (2009)

taková příjemná blbinka na zpříjemnění třeba sobotního odpoledne ;)...víc se mi psát nechce :D

• 21.6.2009  12:45

Nikdy jsem netušil, že i Čínané dokážou točit tak skvělé válečné filmy. Na korejská pouta války to sice nemá, ale i tak se má divák na co těšit a vychutnat si tu pravou čínskou občanskou válku ;)

• 7.6.2009  00:41

Když to začínalo, říkal jsem si: "co to ku*va je za slátaninu?" ale co se nestalo, když Colin zvednul telefon a uslyšel jsem hlas Kiefa (též známého jako Jacka Bauera) zpozorněl jsem a napadlo mě, že se to snad vylepší. Taky se tak stalo. Absolutní trhák, napínavý od doby co Colin zvedne telefon a musí Kiefa na slovo poslouchat. Vřele dopuručuji lidem, kteří mají rádi thrillery, ale nechtějí běhající zrůdy a vraždící desítky lidí. Super

• 7.6.2009  00:27
    Zrcadla (2008)

Kiefer opravdu válí a myslím si, že i díky jemu je film stále na stejně vysoké laťce. Pointa je skvělá, lekačky nechybí, napětí a akce trvá až do samotného konce. Nebýt závěrečně scény, kde se Kiefer snaží zabít "ducha", a pár nelogických zvratů a závěrečných 2 minut, když Kiefer vylezen, jednalo by se určitě o větší trhák. I tak ale má mirrors co nabídnout.

• 7.6.2009  00:17
    Babylon A.D. (2008)

Skvěle nadupaný začátek se v půlce promění ve špatně stravitelnou nechuťárnu. Pan Kassovitz se jen pokoušel zaplácnout zbylých 40 minut, ovšem mu to jaksi ujelo z ruky. Nicméně, kupodivu mi tento snímek v paměti zůstane na nějaký čas.

• 6.6.2009  12:00

Perfektně našlápnutý akční kousek, ovšem hehorázné klišé se z něho stane tehdy, když si zbývají dva členové jsou pro svého uvězněného kámoše. Od té doby "akce" trošku upadá, ovšem je pořád na dosti vysoké úrovni. Nic méně tento kousek ze mi ze všech tří nepřátelských linií líbil nejvíce.Závěr filmu je docela překvápkem, ale to se celkem dalo čekat, když u toho filmu přemýšlíte.

• 6.6.2009  12:00

Celkem povedný akční kousek, z bohužel laciným scénářem i režií. Ale i přes to se mi tento akční kousek poměrně líbil

• 6.6.2009  11:59

Jednu, za pěknou atmosféru

• 6.6.2009  11:57

Nojo, Spielberg, co jiného se dalo čekat. Ten snad ani nedokáže natočit špatný film. Tento film si rozhodně nezaslouží 3 a méně hvězdiček, protože v žádném válečném filmu neexistuje tak správně a zřetelně ukázano válečné šílenství se všemi nástrahami, štěstím, ale hlavně smutkem a smrtí války. Tenhle film budu pouštět dětem před spaním. Tenhle film přepíše historii. Tohle je skvost. 6 hvězdiček

• 5.6.2009  22:49

Jakožto film sám o sobě je nehorázná sračka, která nemá hlavu ani patu. Jediné, co hodnotím je, že se Uwe Boll konečně pokusil o něco pořádného, že je zde ukázka naprosté lemrovosti USA ve Vietnamu (což je pravda) a pár hereckých momentů, některé režisérské "výkyvy" (myšleno v dobrém) a pár hezkých efektů.

• 5.6.2009  22:47
    Equilibrium (2002)

Kurt ukazuje, že není takový matlal s kamerou, ale umí skvěle zachytit moment atmosféry a to velice přidá na kvalitě filmu. Akce nechybí, pointa je velmi zdařilá, ale hlavně konečně pořádně propracovaná. Kurt ukazuje, že natočil přesně to, co chtěl za tak malý rozpočet. Kurte pokračuj, bude z tebe hvězda

• 5.6.2009  13:25
    Sex Drive (2008)

Krásna Amanda Crew, zajímavý James Mardsen a klasický Seth Green. Tyto "hvězdy" se svérázně ujaly role, jak možná málo kdo čekal. Zápletka je zajímavá, scénář celkem svižný, ikdyž se občas objeví nějaké to klišé. (ale kde není ?)

• 5.6.2009  13:25
    Drž hubu! (2003)

Ano, francouzské komedie patří mezi jedny z nejlepších. U této stejně jako u Návštěvníků to není jinak. Jean Reno a Gerard Depardieu jsou prostě výtečná dvojka a málo kdo se jim vyrovná. Američani, zamyslete se, co je vůbec komedie a natočtě něco pořádného jako Francis Veber. Něco co má štávu, děj, nechybí trochu akce a hlavně se objevuje jen minimum klišé

• 5.6.2009  12:30
    Odpor (2008)

Pěkný válčený film, konečně z trochu jiného pohledu. Žádne přehnané scény, je to svižné, dramatické a celkem i akční. Daniel Craig ukázal, že má na to, hrát v takovýchto filmech.

• 4.6.2009  12:00
    96 hodin (2008)

Absolutní špička v tomto oboru. Skutečně neznám lepší akční nářez s touto tématikou, Je to nářez od začátku do konce i přes několikrát ohranou kostrou. U takovéhleho akčního nářezu vám to opravdu tak nepřipadá ..95% a 5*

• 2.6.2009  18:27

Čemu už dát pět hvězd, než pohádce,která se dá vidět třeba desetkrát a nikdy nenudí.

• 2.6.2009  18:22
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Tak tady není absolutně co dodat! Byl a je to pořád ten nejskvělejší válečný zážitek, jaký jsem kdy mohl zažít. Už od prvního dílu to člověka neskutečně chytne. Naprosto úžasně kombinuje válečné scény s těmi klidnými, melancholickými - které vždy doplní úžasná hudba. Navíc u Band of brothers je skvělý i úvodní a závěrečný díl, což je diametrální rozdíl oproti "The Pacific". Prostě bych řekl, že tady do sebe všechno zapadlo, všechny kolečka skvěle pasují do ještě lépe seřízeného stroje. Ten pak přináší neopakovatelný zážitek všem milovníkům historie a II. světové války!. Damian Lewis jakoby vypadl z druhé světové války rovnou na bojiště. Zaslouženě nejdražší televizní seriál všech dob..

• 2.6.2009  18:21
    24 hodin (TV seriál) (2001)

Ať si každý říka kdo chce, co chce, ale "24ka" je jednoznačně nejlepší akčni seriál všech dob. Každá série má čím zaujmout. Sic se v některých epizodách zápletky začínají opakovat, ale i tak se má divák na co těšit a co hodina s Jackem, to třešnička na dortu. Seriál má sám o sobě nějaké "nedostatky" ale i přes to, 24ku hodnotím plným počtem, protože pokud to diváka zaujme jako mě, nic mu v seriálu nepřipadá zbytečně a vše do sebe dokonale zapadá. Nenapadá mě jiný seriál, který by s touto tématikou překonal 24 hodin, navíc psychika postav se neustále vyvíjí a mění a to je pastva pro "fajnšmejkry". Když Jack začínal jako vedoucí PTO už jsou dávno pryč, nyní ho chce zabít celý svět, protože vědí, co je tento "mástr" zač a co dokáže. Z každého dostane pravdu, ať to stojí cokoliv. P.S. přesně jak říká Trifi ->cituji "Komentovat tohle? Na***te si, buď se na to podívejte a propadnete tomu, nebo mi za ta slova nestojíte... Jeden ze seriálů mého srdce, který si rád za nějaký čas pustím znovu. Díky za tuhle našlapanou jízdu

1 11 22 32 39 40 41 42 následující >>