Prozrazení (2012)

Je vidět, že Torres si zkrátka nedokážu vymyslet svůj vlastní příběh a jen vykrádá námět z kvalitnějšího a cennějšího burried. Stephen je sice jednoznačný tahoun, ale nadruhou stránku, kdo by nedokázal zahrát myš zavřenou v bedně ukrytou v kufru auta ? Žádná velká věda, ale jako jednohubka určitě zachutná.

Policejní divize Rampart (2011)

Tak tohle byla oprvdu pěst na oko. Ještě minuta a chcípl bych nudou… citové rozpoložení muže zákona, který si vysvětluje spravedlnost podle sebe. Na tom by nic nebylo, kdyby to samozřejmě fungovalo. Woody se sekl, bohužel.

Avengers (2012)

Avangers zabaví víc než dobře svižnou akcí i jemně podanými vtípky. Nic víc se od toho ale čekat nedá, je to klasická pestrá Marvelovka s těmi klasickými hrdinými vlastnostmi. Každý dostane dostatek prostoru a já jsem se nejvíc těšil na tu část, kdy se všichni poznají a začnou sbližovat. Proto mi trochu vadilo, že poslední, opravdu epická akční část přišla dost brzo. Z postav u mě jasně vyhrává Hulk i Banner a Loki. Všichni herci jsou super a slečnám to hrozně sluší. Avangers jsou podle mě nejlepší Marvelovkou, ale i tak zůstává jen tou nenáročnou zábavou. Ode mě 8/10 a ten hype je asi fakt jen od komiksových fanoušků a geeků, protože to sice je pecka, ale ne tak hutný film, aby okupoval přední příčky žebříčků.

Miss Bala (2011)

Takové nedotažené ve všech směrech. Místy zvláštní kamera. Scénář jako kdyby místy spal a místo toho se vyplňoval plytkými řečmi a událostmi. Za neamerický patos, hvězda navíc.

Hunger Games (2012)

Zmasírovaný reklamou jsem měl velké očekávání, proto pro mě realita byla docela šokující. Celkem nudný a dlouhý začátek, na který je napasovaná trocha akce v lese, která je bohužel proložena spoustou nezajímavých pasáží. Nějaký přesah ke kritice společnosti jsem tam příliš neviděl a nejspíš tam ani není. Hlavní hrdinka je veskrze pozitivní a neustále někomu pomáhá,(ale je strašně roztomilá až kouzelná a doslova si mě touto rolí získala) „zlé“ děti se tam sice občas mihnou, ale ani nenechají nikomu pořádně vyhřeznout střeva (daň za co přístupnost) a „souboj se systémem“ je vykreslen spíše uměle, místo aby táhl děj. Celkově, jde to vidět, ale dvojku by už nikdo točit nemusel, protože to bude to samé s větší porcí romantiky.

Zima za války (2008)

Žádná ždímačka slz a emocí, tady se jen udupává již jednou udupaná hlína. Tatíček, který je spřažený s Němci a jeho synáček, který ho za to nesnáší. Tady ty rodinné vztahy strunu moc nenapínají a hlavní dějová linie díky těmto nerdům upadá. Ono se není čemu divit, když je všude sníh.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Nejlepší reality všech dob !

Projekt X (2012)

5* dají pubertáci, kteří se tajně na projekt X podívali, aby viděli spoustu krásných slečen s obnaženým poprsím. 1* a odpad dají homosexuálové nebo intelektuálové, kteří si na takovouto pařbu připadají staří. Dvě hvězdičky dají lidé, kterým to přišlo okej a jen tak z povinnosti tam přidali tu hvězdu navíc. Tři hvězdičky dají lidé, kterým project nedává nic jiného, jen ohrává staré klišé s bandou tupých puberťáků, kteří si chtěji vrznout. Ten film zkrátka o ničem jiném není, ale motiv handcam převtělený do pařby ve Vegas mě uchvátil. A přesně tam se řadí lidé, kteří dávají 4*. S úsměvem na rtu proběhli celý film, občas se zasmáli hlasitěji a samozřejmě okoukali všechna ta poprsí. Zkrátka naked-crazy-handcam-pařba ve Vegas, která stojí za shlédnutí.Ovšem, abych nebyl takový optimista, přesně jak by řekla 3.skupinka lidí, nic nového, včetně vtípků, tam nenajdete. Za největší filmovou párty a za pidimužíka v troubě 4*.

Doteky osudu (2012) (seriál)

Sice je vše o číslech, ale Kiefer tady není zase takový badass a jen dokazuje svoji kvalitu, že opravdu hrát umí. Samozřejmě jsou některé řeči k neuvěření, a jen právoplatně uplynou, ale dlouho jsem neviděl tak skvěle propracovaný seriál, který i v retrospektivě půosobí téměř dokonale na divákovy oči. Emoce z filmu jen srčí, ale ta mateřská láska by se přece jen neměla ppřehánět. Obrovská poklona za to, že tvůrci dokázali mnoho informací nacpat do 26ti dílů po 45ti minutách. Sice seriál dlouho ve vaší hlavě nezůstane, ale s klidným svědomím můžete přiložit ruku na srdce, že jste neudělali chybu.

Přední linie (2011)

Perfektní ztvárnění bojových scén z bitevního pole. Zbytečně protahované pasáže, kde se scénář snaží hrát na city a uvolnit nějaké emoce je spíše vtipný. Svému bratru Pouta války nesahá ani po kotníky. Ve zmatku a zněti jmen si jen těžko najdete svého oblíbence a nepoznáte, kdo je vlastně krysa. Celkově přemrštěná stopáž těží jen z bojových akcí, které bohužel v tomto případě nedělají film. Chtělo trochu kecání skloubit se střílením.