• Rodinný

Žhavé výstřely (1991)

Skvelá paródia prvého dielu dosť zábavná na film Top Gun. Paródie na filmy so stíhačkami ma celkom pobavia, hlavne keď je v tom jedinečný Charlie Sheen. Najviac ma pobavil Charlie Sheen s motorkou a do toho pesnička Dream lover.

Zúčtování v Malém Tokiu (1991)

Zúčtování v malém Tokiu, Mstitel, Temný anděl či masakr na střední škole i mnohé iné kvalitné akčné snímky s Lundgrenom patria medzi moje najoblúbenejšie trháky. Zúčtování v malém Tokiu - keď bol ako dieťa,tak mu v detstve zabili rodičov. Bol ním Joshida. Teraz sa mu Lundgren pomstí. Akčné scény ma najviac nadchli, keď Kenner preskočil do výšky auto.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Na tomto so bol dokonca v kine. A musím uznať, že som opäť nebol sklamaný. I keď druhý diel podľa môjho názoru bol o trocha akčnejší ako prvý. Al i tak obidva sú super.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Jednoznačne takéto filmy ako sú : Zastav a nepřežiješ alebo Kurýr od Jasona uznávam. Zastav a nepřežiješ - najviac ma pobavilo, jak ten koniec bol dobre spravený. Jason letel dolu a ešte si stihol aj zavolať.

Zombie přichází (2005) odpad!

Zombie přichází do věznice a potom je tam veľa zombíkov. Stačilo mi toto dvakrát. Podľa môjho názoru, totálna hovadina, ako horor, ma akosi nezaujual.

Zákon ulice (2007)

Tak toto patrí k mojim lepším Seagalovým filmom po roku 2005, ktorý nahral. Príbeh je celkom dosť zaujímavý. Vo filme mu zabijú syna.

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Tak tento film bol pre mňa jeden z tých lepších akčnejších filmov. Prvých 10 minút ma akosi nebavilo, ale potom to bol docela solídny výkon Stevea Austina. I dokonca Jack Conrad - Steve Austin tu predivedol solídne akčné kúsky, hlavne ten koniec, jak sundal ten vrtulník.

Lovec policajtů (2001)

Další z rady výborných Seagalových filmov z rokov 2000. Seagal a DMX tu podali dosť solidný výkon. Najviac ma pobavila pesnička: I FEEL GOOD a Steven na ulici ako policajt.

Lhář, lhář (1997)

Jim Carrey ako právnik to výborné zahral. Dalšia zo série skvelých komédií s Jimom. Jeho syn si prial na narodeniny, aby jeho otecko aspoň jeden deň neklamal. I táto komédia dokáže potešiť priaznivcov Jima Carreyho.