• Rodinný

Křižovatka smrti 2 (2001)

Výborné pokračovanie úspešnej komédie s Jackie Chan a Chris Tucker v hlavných úlohách. Chris Tucker ako Michael Jackson v bare - Dont stop till you get enough ma najviac na filme pobavilo.

Křižovatka smrti (1998)

Vtipný komik Chris Tucker a Jackie Chan ako Lee vo výbornej akčnej komédií, kde tu unesú dcéru čínskeho konzula. Prvý diel celkom fajn.

Krvavá pěst II (1990)

Prvý diel bol omnoho lepší než je tento diel. Akčné scény na slabej úrovni. Z filmografie Dona Wilsona slabší film.

Krvavá pěst (1989)

Tento film bol obzvlášť dobrý tým, že mu zabil brata a potom ho učil trénovať. Bol to jeho učiteľ. Bojové scény boli dosť priemerné.

Kruh (2002)

Tak pre mňa tiež jeden z lepších hororov. Falošná VHS, kôň skočí cez palubu a tak... I druhé pokračovanie bolo tiež obstojné.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Najlepší TV seriál, čo poznám. Na tento seriál sa pozerám stále. Najlepšie osoby sú Cody, Frank ...

Farma (2011) (pořad) odpad!

Pre niekoho dobre, pre niekoho zle. Mne stacilo 5 minut a koniec.

Mistr neznámého boje (1993)

Zo začiatku ma to moc trochu nebavilo, ale potom ma to začalo nejako baviť, až to bol nakoniec výborný kapuerský akčňák. I Mark D. tu predviedol dosť dobré kúsky.

Moje první láska (1991)

Celkom dobre "povedená" rodinná komédia s 10 ročným malým hercom Macaulay Culkin. V tých rokoch také komédie u mňa išli.

Mstitel beze jména (1998)

Jackie stratil pamäť, keď skočil z vrtulníka. Ten koniec filmu bol celkom dosť zaujímavý, keď zoskočil zo strechy a ešte išiel nohami po sklách. Táto scéna ma najviac rozosmiala