• Rodinný

Těžko ho zabít (1990)

Seagala vo filme zabijú. Mason sa v nemocnici po 7. rokoch zobudí z kómy. Výborný Seagalov film z 90. rokov.

Terminátoři (2009)

Tak toto je dosť nudná hovadina o filmoch Terminátoři, kde sa až pri konci filmu objaví jeden Terminátor. Žiadny dej, nič. Bol som rád, že som to vydržal až do konca. Dávam 1 z 10.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

I keď na Terminátor 2 to síce nemá, ale dá sa. Oproti druhému pokračovaniu sú tu slabšie filmové efekty a triky. Samozrejme hlášky sú vynikajúce.

Studený jako kámen 2 (1997)

Škoda, že tento diel už nebol natoľko moc dobrý, ako bol prvý diel. Len škoda, že v tomto diele už neboli žiadne motorky.

Studený jak kámen (1991)

Môj najoblúbenjší akčňák z akčných filmov, resp. moja srdcovka, kde to tu herec Brian Bosworth s Lance Henriksen zahrali úplne výborne. Motorky, baby + skvelé hlášky počas celého filmu. Na tento akčňák sa môžem pozerať skoro stále a stále ma bude baviť.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Tento Terminátor sa mi už dosť páči preto, lebo T-800 tu hrá dobrého, hodného robota. Prekonal aj samozrejme prvý diel Terminátora. Tento film poznám od r. 1997, keď mi to kamarát nahral poprvýkrát zo stanice ORF1. Najviac sa mi páčia aj filmové hlášky: hastalavista baby, ill be back, čo patrí k Arniemu. K tomu ešte ešte tieto 3 mp3 sú výborné: Guitars cadillacs, Bad to the bone a samozrejme you could be mine.

Terminátor (1984)

Prvý z lepších Arnieho filmov 80.rokov. Kyle musí nájsť Sarah pred zabijáckym strojom z budúcnosti Terminátora, ktorý ma za úlohu Sarah zabiť. Výborný sci-fi s jedinečným Arniem. Len škoda, že Arnie tu hrá zápornú úlohu.

Ten kluk je postrach 2 (1991)

I druhý diel úspešneho filmu Problem child bol tiež dosť zaujímavý, lebo tiež v druhom dieli ostal ten herec, čo v prvom dieli. Zaujímavé bolo, jak sa všetci dovracali na detskom kolotoči.

Ten kluk je postrach (1990)

I táto komédia vie pobaviť. Adoptovali si dieťa, ktoré niekdo vyhodil pred dvere nejakého domu. "PROBLEM CHILD" je dnes detskou klasikou.

Billy Elliot (2000)

Tento film ma dosť zaujal už len tým, že tento film je dosť tanečný. Billy Elliot ako 11 - ročný chlapec sa dal na balet, zbytok sú samé dievčatá.