• Rodinný

Ať žijí duchové! (1977)

Ať žijí duchové - je jedna z mojich najlepších detských komédií 70. rokov. Detské pesničky sú dobre spracované, hlavne moja najoblúbenejšia pesnička na 1.mieste: Zavolejte stráže.

Blb a blbec (1994)

Westernovka so slávnou dvojicou Bud Spencer a Terence Hill v hlavnej úlohe. Dej bol celkom dobrý. Pripomínalo mi to trochu spôsob ich starších filmov ako bol napr. Dva machři mezi nebem a peklem.

Blesk (1995)

Blesk - patrí medzi tie lepšie filmy s Jackiem. Výborné scény ma nadchli s tými pretekmi a jak sa hrali s Jackieho domom, kde práve spal. Akčné scény boli dobe spracované.

Alf versus U.S. Army (1996) (TV film)

Tento film je dosť dobre urobený, ale seriál sa mi páči o veľa viac. Martin Sheen tu dosť predviedol dobrý herecký výkon.

Agent v sukni (2000)

Táto komédia nepatrí medzi moje obľúbené komédie, ale i tak Martin je výborný herec, takže i tak je tu dosť srandy.

Addamsova rodina (1991)

Táto komédia, nebude mať u mňa nikdy menšie hodnotenie ako 8 tým, že rodina Addamsových ma vždy dokáže pobaviť a bude baviť humorom, hlavne Lurch - zvonili ste ?

48 hodin (1982)

Táto komédia bola dosť dobrá, ale i keď sa mi viac páčilo druhé pokračovanie s názvom "DALŚÍCH 48 HODÍN".

Bílí muži neumějí skákat (1992)

Wesley Snipes a Woody Harrelson v jednom filme, čo je super. Túto dobrú komédiu som totiž videl, ale pozrem si ju ešte raz a hocikedy.

Běžící muž (1987)

Bena Richardsa neprávom odsúdili na trest. Benovi sa na letisku podarí ujsť. Bena chytia do pasce. Teraz je v TV show s názvom: BĚŽÍCÍ MUŽ.

Bestie (2003)

Dosť prijateľný kúsok so Seagalom. Seagalova dcéra a jej priateľ sú na dovolenke. Dcéru unesú a jej priateľa zabijú. I tá bitka bola dosť dobrá, jak Seagal bol na vozíku a strieľal zároveň.