Team America: Světovej policajt (2004)

Team America: Světovej policajt je poslední celovečerní film Treye Parkera a Matta Stona, který mi zbýval do shlédnutí všech jejich děl. Ale hrozně mě zklamal, a to jsem si nedělal žádné iluze. Akce stojí za hovno a ani jednou jsem se nezasmál.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004)

Vědel jsem, do čeho jdu, ale i přes to jsem nevěděl, jak by mě mohl tenhle film zklamat. A to se mi asi vyplatilo, protože jsem opravdu zklamaný nebyl a to nízké hodnocení 22% nechápu. Mimochodem, v tomhle filmu vystupují brouci tak jak je známe jenom pár minut

Odsouzeni zemřít (2006)

Z tohohle se nedalo téměř nic dát a chytří lidé to mohli usoudit již z děje, takže lidé, kteří píšou, že něčemu naletěli, považuji za pitomce. Nicméně, dalo se na to dívat

Ring 0 - Zrození (2000)

Celý film se strašně táhne a poslední půl hodina (naprosto dokonalá) to vážně nezachrání

Piraňa 3D (2010)

NAPROSTÁ BOMBA! Snad první film vůbec, odehrávající se na moři (jezeru), s nějakými mořskými záporáky s naprosto využitou atmosférou (Chobotnici nepočítám)! Plný počet

Vřískot 4 (2011)

Tak trochu mě vyděsil SidneyP a po docela nepovedeném začátku jsem měl mít opravdu obavy, ale nakonec se to vážně parádně rozjelo a závěr se dorovnává tomu z jedničky :). Doufám, že bude i pátý díl (a podle toho i šestý).

Temná legenda (1998)

Sice v tom bylo až příliš náznaků ze Scream, ale mělo to také velice nových věcí. A jak jistá osoba v Temné legendě řekne, "Oko za oko", velice podobný závěr měl třetí díl Scream o dva roky mladší.

Solomon Kane (2009)

Zklamalo mě to dost, bylo to téměř bez akce a téměř celý film se zaměřuje na samotného Solomona, což je nudný..