Bitch Slap (2009)

Bohužel krom trojice zatraceně sexy koček (především teda America Olivo) nemůže film nic nabídnout, ať už je to průběh děje, nebo samotný příběh.

Blonďatá a blonďatější (2007)

Film jako komedie stojí jednoznačně za nic, ale ani jsem se příliš nenudil. Za celý film jsem si nevšiml jednoho jediného vtipu (ono jich tam bylo asi hodně, ale všechny byl buď tak trapný nebo starý, že jsem je přehlédl).

Bunkr smrti (2008)

Víceméně stylisticky podobné jako Deathwatch, dokonce i se stejným závěrem.

Cabin Fever (2016) odpad!

Proč? Proč dělat remake na něco, co to absolutně nepotřebuje? Tohle se ani trošičku neliší od originálu a když jsem to v půlce filmu zjistil a tady se ujistil, film jsem vypnul. Zbytečnost

California Man (1992)

California Man je film, který obsahuje snad všechny dnes již tradiční klišé, které se v tomto tradičním stylu a ději dala použít. Máme tu jeskyního muže (Brendan Fraser), kterého se ujmou dva přátelé, samozřejmě jeden z nich je pohodář a druhý je... normální. A ten normální má, opět tradičně, zálusk na svou kamarádku z dětství, která však chodí s namachrovaným debílkem. A pak tu i máme nějaké ty problémy okolo toho, jako je hádka hlavních hrdinů, trojice zloduchů, kteří chtějí všechno posrat, HAPPY END ve stylu setkání dvou pračlověků... Prostě nic, co by vás překvapilo, proto také ten závěr nepovažuji za spoiler. Jenže, tady je dokonce i zábavnost! A to zatraceně vysoká. Já jsem se upřímně bavil každou sekundu a ani na chvíli by se mi nestalo, že jsem se nudil. Jeden z mých nejoblíbenějších herců Brendan Fraser na sebe tímto snímkem hodně upozornil a otevřel si tím cestu mezi celebrity, navíc tenhle snímek ukazuje, že opravdu umí hrát. Později si podobnou roli zahrál také v Král džungle. A pak tu máme i v Seana Astina alias Sama z Pána prstenů, který se právě ujal té role "normálnějšího" z dvojice. A proč vám to píšu? Protože si tím šikovně nahrávám na fakt, že je tu i naprosto skvělé obsazení. A tito dva herci (opravdový herci) tomu jenom přidávají. A aby toho nebylo málo, dokonce i postavy jsou dokonale trojrozměrné, každá má své světlé i tmavé stránky a je jenom na divákovi, aby si domyslel, jaká z nich převládá. Humor je tu na místě, párkrát jsem se od srdce zasmál a v některých scénách naopak soucítil s postavami - např. když Matt (Michael DeLuise) vrazí Brendanovi a já čekám, co udělá. Závěr byl též skvělý, ačkoliv takový... to je jedno, prostě typický HAPPY END. :) Až vyrostu, určitě natočím druhý díl :D PS: Tohle je můj delší komentář po dlouhé době, berte na to prosím ohled

Cargo (2009)

Škoda, myslel jsem že celý příběh bude o vražedném černém pasažérovi... Film na to potenciál určitě měl a kdyby se udržel v úrovni mrazivých scén při prohledávání nákladu, bylo by to čistých pět hvězdiček. Bohužel kvalita potom klesá každou další minutou od chvíle, kdy je záhadný pasažér nezajímavě vyřešen a celý děj se přesouvá do úplně jiného žánru filmu, a to ještě ne moc dobře. Doporučuji se koukat pouze na první polovinu.. A neměli by jste na Cargo koukat jestli trpíte epilepsií.

Carver (2008) odpad!

Jestli se mě někdy někdo zeptá, co je to Carver, odpovím mu, že je to slátanina Halloweenu a ___________. A bohužel také dodám, že je to film, který měl na víc, ale totálně to tvůrci zkurvili. A to ještě mluvím slušně

Cizinec (2010)

Abych to tak nějak zkrátil, říká se že, že v Cizinci je průměrné obsazení, ale podle mě zas až tak Johnny Depp prkeně nevyznívá a Angelina Jolie prostě klasika :) Jinak docela pěkný film

Cry_Wolf (2005)

Průměrný slasher, který se bohužel i přes svou snahu nedokázal vyhnout hromadě předvídatelných klišé.