Počátek (2010)

Já vám nevím lidi. Určitě zajímavé, vizuálně místy velice působivé, ale měl jsem takový pocit, že tomu zkrátka něco chybí.

Dopravní přestupky (1985)

Tohle je pořádněj old school :D Naposledy jsem tu komedii viděl zhruba ve věku 12 let. S odpstupem skoro dvou dekád však neztratila na vtipnosti. Kupříkladu slepá babča je prostě geniální :D

Kouzelný měšec (1996)

Fakt nechápu, proč má zrovna tahle pohádka tak špatný "rating"? Jak již bylo uvedeno, z novodobých pohádek je tahle jediná pohádková bez tlačení na pilu.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Knihomolové jistě ocení, že film není obdařen nějakými vymyšlenými akčními scénami, jen pro efekt, a povětšinou skutečně respektuje knižní předlohu. Naopak opoti ní je akční až až a ona temná atmosféra strachu a skrývání nevyzní tak tísnivě. Pro milovníky akce, ... Vydržete! Poslední díl vám to vynahradí :D

Legie (2010)

* snad jen za ty krásný křídla na pár minut na konci filmu, jinak ....... děs bez logických návazností

Cesta (2007)

Odporný psycho!!

Saltová (2010)

Angie je fakt borec, jen v tomhle filmu mi jaksi nedošlo, kde k tomu přišla Ruští špioní mají holt jinej drill. Každopádně pro mě velice průhledné. Když po deseti minutách filmu víte, jak to dopadne, není to už taká zábava. Přesto některé akčná scény byly super, proto dávám 3*.