Mars útočí! (1996)

Osobně se domnívám, že dabing tomuhle filmu hrozně uškodil a první polovina tak velmi utrpěla, ale druhá je již ve znamení mírumilovných mimozemšťanů povedenější

Edith Piaf (2007)

Páni! To jsem vážně nečekal, že vrabčák vedl až takovýhle život. Každopádně moc pěkně natočené a pro ty, kteří mají rádi hudbu a prožívají ji, mohu zaručit minimálně 2 Gustavy (Husáky) :D

Kasandřin sen (2007)

Studie toho, kam až může vést špatné rozhodnutí. Malinko mi to připomnělo Match point, ale ten byl dle mého a něco lepší.

Souboj Titánů (2010)

Triky - při dnešních technologiích pochopitelně dobré. Ale co ten příběh?! Inu úprava americká a hrdinové?! Vůbec jsem neměl potřebu příběh prožívat. Je mi líto.

Kopytem sem, kopytem tam (1988)

Poněkud drsné, řekl bych. Ač jsem se zprvu domníval, že půjde o komedii, nakonci jsem se dopracoval k tíživé tragedii Účel byl ale splněn. Zas se bojím o něco víc.

Krvavé pobřeží (2009)

Ach tak! AHA! kdybych se byl býval podíval, že film je od mistra krve a řežby, asi bych si ho ani nepůjčil. Dosud jsem žil v naivní představě, že bojové východní filmy mají jistou poetiku, ale tenhle film mě vyvedl z omylu.

Austrálie (2008)

Očekávání velkého romantického příběhu bylo splněno, ovšem ..... spousta patosu v dialozích i samotných scénách, dějové linii mě příliš nenadchla. Abych nebyl zas odměřený, musím uznat, že scéna, kdy NK prvě uvidí "klokánky" mě rozesmála, jako dlouho nic :))

Miss Potter (2006)

Okouzlující romaticky střelený film. Až se mi místy po "starých dobrých časech" zastesklo :)) A dobrej typ na dovolenou v lake district.

Láska rohatá (2009) (TV film)

Dobří herci ve špatné pohádce