Rozervaná objetí (2009)

Almodovarovský standard! Jako obvykle velice propracované vztahové záležitosti okořeněné posedlostí a mnoha dalšími vlivy. Pedro mě prostě baví. Za normálních okolností bych dal *4, ale poté, co jsem viděl krátký film o kanibalce, nemám jinou volbu než *5.

Slunce, seno, jahody (1983)

Nízká hdonocení mě nepřekvapují, ale holt jste asi asfalťáci od plenek a mě stále čouhá sláma z bot. Není to intelektuální zábava, avšak chce-li si či člověk oddechnout a zavzpomínat, je tenhle film ten pravý. Vystihuje náladu vesnice dosti hodnověrně. Nebo že by ta naše byla stejná jako Hoštice? :D

Někdo to rád blond (2004)

Copak vám ty dvě nejošklivější blondýny na světě nepřijdou legrační?

Miluji jen tebe (2004)

Já vám lidi nevím, ale ruský filmy prostě bývaji pro mě místy dosti nepochopitelné. Náplň většinou jasná, ale ta forma.

Donnie Darko (2001)

Tenhle film je přece pecka, nebo ne?? Nechce už se to někdo chytit a vydat to s českými titulky v nejěké edici?! SAKRA! i v půjčovně jsem se dopracoval jen k originální verzi bez titulků. Juchů! Konečně jsem se dočkal a chce se mi říct: "Já to věděl!" :D

Cela (2000)

Jsem schopen přivřít oči nad plochostí děje, je-li vizuální stránka věci velice originální a působivá. V tomto případě tomu tak jest, a to říkám zcela objektivně :D

Zataženo, občas trakaře (2009)

Velice stylové a vtipné animé :D Po dlouhé době jsem se pořádně zasmál. Doporučuju!!

Alenka v říši divů (2010)

Přes veškeré negativní ohlasy, a to i od fanoušků TB, se domnívám, že Tim je stále Timem a dokáže s barvami, hudbou a scenériemi pracovat jako nikdo jiný. Alenka se svými potřeštěnými hrdiny se do jeho dosavdní tvorby hodí. Prostě jsem se bavil a opět byl často uchvácen tím, co méoči vidí :)

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Pro mě po dlouhé době dobrá fantasy. Jistě má své mouchy, na HP atnmosférou nemá, ale ...... I přesto jsem se náramně bavil.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Asi jsem na to už moc starej, ale dialogy mi přišly úplně nelogické, scény převážně přehnané a EMO. Místy jsem zcela nechápal oč tam jde, kdo je kdo, motivaci hlavní postav k tomu či onomu, ..... Jo holt některý filmy by měli mít maximální hranici přístupnosti.