Hurvínkův rok (2003) (seriál)

Bomba. Nejlepší díly Hurvínka v novém tisíciletí, které jasně dávají na prdel všem předchozím-jak od Kirschnera tak od Skupy. Hromada originálních nápadů a evidentně nevyprahlá studna geniálních gagů paní Štáchové, tohle prostě musíte vidět.... A největším gagem je vznik právě tohoto seriálu. Urghblee!

Hostel (2005)

Poměrně nedávno mi jeden známý říká: Hostel, to je podobný tomu Saw. Po skouknutí této komedie se mu musím jen smát. Pokud by v titulcích nebyl napsaný Tarantino, tak by po tomto shitu dnes nikdo ani nevzdechl. Vyvražďovačka absolutně bez nápadu a ještě k tomu provedení odpovídá tomu, jako kdybych si s kamarády zašel do nějakého rozbořeného domu a natočil to s nimi za týden. Fascinuje mě jen, jak může v Premiere dostat Hostel stejné hodnocení, jako mnou již zmiňované Saw????

Poslední mise (2004)

Kdybych věděl, že tato mise bude opravdu poslední, tak by mé hodnocení bylo podstatně vyšší :-).

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Na příjemné nedělní odpoledne vždy pět příběhů, u kterých jsem se většinou mýlil, zda jsou pravdivé, to přiznávám..Pak si na hodinu schrupnout a večer skouknout nějaký film. Joooo, to byly časy.

Jak se krotí krokodýli (2006) odpad!

Poledňáková senilní a to nehorázně. Ani by nevadilo, že staré tváře jsou nahrazeny novými. Musím přiznat, že toho jsem se bál a Etzler se své role zhostil více než důstojně. Na vině je totálně dementní příběh, kterému chybí lehkost. Ano, na film lidé půjdou, protože budou zvědaví, jak se povede pokračování předchozích dílů. A v tom je ten problém, pak si řeknou:"Vždyť to zas tak hrozný nebylo...". Ale bylo, milánkové. Jak se krotí krokodýli, finální verdikt? Spatlanina, co nemá nápad, vtip, prostě nic! PS.:Jaký význam měly prostřihy s Vojtkem a Nekonečným??

Snowboarďáci (2004)

Trapný pokus spojit Prci, prci prcičky a Sněženky a machry. Nejspíš proto, aby se film zalíbil jak teenagerům, tak i těm, co "mají rádi starou klasiku". Každopádně vtipy zde použité nejsou nějak dotažené do konce. Vyprávět příběh o tom, jak dvojice hrdinů chce prvně zasunout, nemá smysl. Ústřední dvojka Kotek a Mádl není špatná, ale dvojce "Tofi, Vaculík" nesahá ani po kolena, co se týká uvěřitelnosti jejich postav.

(Ne)šťastně až na věky (2006)

Problém zdjšího hodnocení. Dvě hvězdičky dávám, ale značně ušmudlané. Pokud by bylo hodnocení 1-10, tak bych dal 3 body. No, možná takové slabší:-). Sice se film pyšní, že jej dělali tvůrci Shreka, ale animace je ušmudlaná a forky vesměs nudné.

Příběh žraloka (2004)

V době vzniku jsem se tlemil, přiznávám, z dnešního hlediska bych už jednu hvězdičku sundal. Hezká animace-hlavně i když se film odehrává pod vodou, tak v obličejích ryb poznáte známé herce. Slušné vtipy, proč to nezkusit...