Probuzená smrt (2004)

Člen Čínské mafie zabije Van dammovi ženu, a pak už to jede jako po másle. Po její smrti následuje záběr na Jean Clauda, který předtím snad 2dny nespal a vypil snad 3lahve whiskey.... Jinak nuda a břečka srovnatelná s podobně "kvalitními" Seagalovkami poslední doby.

Rudá planeta (2000) odpad!

Val Kilmera mám vcelku rád, ale že se propůjčil tomuhle pokusu o sci-fi mu jen tak nezapomenu. Absolutně nelogická slátanina s trapnými triky (ti brouci mě opravdu dostali, to je renderovali na čem, na 286-cce?) a ještě k tomu tušíte, co se stane následujících pět minut. Ztráta času.

Divočina (2006)

Boha jeho! Divočina mi připomíná eskapády pana Cimrmana. Její tvůrci přišli vlastně s "Madagascarem", jen o pár měsíců později. Ovšem s Madagascarem nudným, nezáživným, nevtipným. Vznikl z toho patvar, u kterého jsem se kroutil už po pár minutách, ale nakonec jsem dokoukal a s "díky" vrátil známému s tím, že až mi bude chtít zkazit odpoledne, tak stačí když mi to řekne. Aspoň pak ušetřím 90minut svého života.

Úžasňákovi (2004)

Zpočátku se mi Úžasňáci tolik nelíbíli, nepřišli mi vtipní, ale bylo to důsledkem toho, že se musíte dostat pod povrch tohoto animáku. Ano, tato vypečená rodinka je vtipnou variací na Fantastickou čtyřku, různé Bondovky, atd. Vše je ale uděláno s neuvěřitelným nadhledem, takže i po třetím shlédnutí najdete nějaký nápad, který vám předtím unikl. Tento fakt činí film nesmírně atraktivním, jak už je ale u Pixaru vlastně dobrým zvykem...

Mission: Impossible II (2000)

Ač se režie zhostil John Woo, tak by MI2 potřeboval tak o půl hodiny zkrátit a celkově přidat na atraktivitě.

Doba ledová 2: Obleva (2006)

"Obleva" je pro mě o pár pověstných chlupů lepší, než "jednička". Vizuelně je povedenější, veverka dostala daleko více prostoru, ale dějově je film prázdný. Už mi to jen příjde jako továrna na zábavu. Zkrátka roztomilý snímek, který nijak nenaštve, neurazí, ale vyloženě také extra nedojme.

Konec básníků v Čechách (1993)

Ouuu, tak s tímto dílem to bylo podobné jako když do někoho vrazí lokomotiva. Bohužel, v tom špatném slova smyslu. Snímek obsahuje řadu nevtipných situací a s předchozími díly se ani nedá srovnat. Je mi líto, pane Klein, nepotěšil jste mě...

Eso (1994) (pořad) odpad!

K smíchu, úplně. Pokud někoho v mládí formovaly techno-hity, tak je mi ho upřímně líto:-D.