Zatím spolu, zatím živi (2010)

V rámci žánru po dlouhé době záležitost, která mě hodně pobavila, aniž bych byla nucená přemýšlet nad tím, která scéna je stupidní a nemožná. Cruise a Diaz působí velice sehraně a celkově slabší čtyřka.

Prometheus (2012)

Prometheus sliboval víc než nakonec nabídl - na jeden film příliš mnoho otazníků a nedoklepnutých věcí. Našlapaný začátek a pak to šlo do kytek. Obsazení a postava Charlize Theron neměla chybu.

menZONE (2012) (pořad) odpad!

Paskvil ONLY FOR MEN, který si ráda nechám ujít. Něco tak strašně trapnýho a ubohýho jsem dlouho neviděla.

Spartakus (2010) (seriál)

Spíš Krev a sex a po pár dílech neskutečně otravnej Spartakus, u kterého pořád čekám na drsnější face. Možná je to záměr a nastoupí později, ale ty utrápený pohledy jsou nesnesitelný. Nicméně k holým dámským zadkům a bradavkám se přidalo i pár frantíků...nezvyklé...Bennett coby Crixus by mi na Spartaka seděl víc. Dějově zatím ničím nepřekvapil a hlášky typu u Jupiterova ptáka a podobně tomu moc nepřidávají.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Objímačky, štěněčí pohledy, vyznání, čtyřicetikilová těhotná slečna skákající po střechách a vousatej Dwayne coby starej kozel (ne vždy a ne každýho udělá todle drsnějším, pro mě to u Rocka naprosto nezafungovalo, právě naopak) - tak tohle všechno u mě snížilo hodnocení o jedno dolů. Překvapivě mě dost štvala i předvídatelnost, kterou jinak u těchto žánrů neřeším. Akce to byla ovšem slušná, Vin vs Dwayne dobrý, tak ať nežeru - silná za tři.

Supertajná zbraň (1997)

Sračkoid jak blázen, ale jednu * za Shaquilla si to zaslouží.

TRON: Legacy 3D (2010)

Z Garretta Hedlunda vyrostl docela slušnej sympaťák, Olivia Wilde mi sedí daleko víc jako třináctka a soundtrack zvedl mé hodnocení o jednu hvězdu. Celkově z TRONA nedokážu s některými tady sdílet nadšení - což o to, udělaný to bylo pěkně a možná ho vidět v 3D provedení by bylo lepší než v klasice, ale .... scénář mi moc neseděl. Dá se říct, že jsem se chvilkama hodně nudila. Jo a Sheen neměl chybu!

Top Gun (1986)

Klasika a dlouho mi trvalo než jsem zaznamenala Adriana Pasdara za mlada. Slušelo mu to.

Pokojný bojovník (2006)

Film slabší 4* a všem, kterým se líbil doporučuji přečíst knížku. Dá vám mnohem víc.